Alt Coin

Ortaya Çıktı: Balinalar, Bu Az Bilinen Altcoin’den Stokluyor!

Metaverse odaklı altcoin projeleri giderek daha ana akım hale gelirken, kripto balinaları daha az bilinen bir oyun projesini yutuyor. İşte WhaleStats datalarına nazaran balinaların en son stok merkezi…

İşte az bilinen altcoin stokları

Balina dedektifi WhaleStats’a nazaran, Gala Games (GALA), en büyük 1000 Ethereum (ETH) balina cüzdanı ortasında toplam varlıkların yaklaşık %1’ini (519,5 milyon dolar) oluşturuyor. Karşılaştırıldığında, tanınan oyunlar Axie Infinity (AXS), Decentraland (MANA) ve The Sandbox (SAND) GALA’ya nazaran çok daha küçük kısımlar oluşturuyor.

  • MANA, 171.9 milyon dolar bedelinde balinaların cüzdanlarının %0.29’unu oluşturuyor.
  • SAND, 141.4 milyon dolar bedelinde %0.24 düzeyinde bulunuyor.

WhaleStats, AXS hakkında aktüel bilgilere sahip değil, lakin yeni bir tweet, bunun sitedeki üçüncü en tanınan arama terimi olduğunu söylüyor. Aşağıdaki grafikte ismi geçen en düşük pahalı token, 40 milyon dolar kıymetinde %0.07’dir.

GALA, Kasım ayında Coinbase’de listelendikten sonra bedeli artan Ethereum tabanlı bir oyna-kazan altcoin projesidir. Blockchain tabanlı oyun protokolü, kullanıcıların oyun içi öğelerine NFT’ler biçiminde sahip olmalarına müsaade vererek bir oyunun geliştirilmesinde yer almalarını sağlar. Kriptokoin.com olarak datalarını paylaştığımız WhaleStats, GALA’nın takip ettiği cüzdanlar ortasında birinci 10’da yer aldığını bildiriyor. Ortalama tutulan token sayısı 1 milyonu aşıyor ve 519.591 dolar kıymetinde.

Yazım sırasında, GALA yaklaşık %7 düşüşle 0,45 dolara geriledi. Birden fazla kripto para piyasası üzere, 24 Kasım’da aylık en yüksek 0,74 dolara ulaştıktan sonra son birkaç hafta sert bir düşüş yaşadı. Axie Infinity de yavaşça 94 dolara geriledi. Decentraland %6.89 düşüşle 3.09 dolara ve The Sandbox %5.93 düşüşle 4.89 dolarla geriledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.