Alt Coin

Ortaya Çıktı: Ethereum Balinaları Bu 3 Altcoin’e Yöneldi!

En son WhaleStats bilgilerine nazaran, en büyük Ethereum balinaları birtakım kripto para borsalarının mahallî token’lerini stokluyor. Bu borsalar ortasında FTX’in FTT token’i birinci sırada yer alırken, Avusturya merkezli Bitpanda borsasının token’i BEST, ağır bir birikim etabına geçti. İşte ayrıntılar…

Ethereum balinaları borsa token’lerine saldırdı

En büyük 1.000 Ethereum (ETH) cüzdanını izleyen on-chain bilgi sağlayıcısı WhaleStats, borsa dışı en güçlü 1.000 ETH adresinin, FTX borsasının mahallî token’i FTT’den ağır bir biçimde stokladığını söylüyor. FTT şu anda en büyük balina cüzdanlarının %7,24’ünü oluşturuyor ve toplam birikimleri 1,6 milyar doların üzerinde. Aşağıdaki WhaleStats tablosuna göz atarsak, en çok stoklanan üçüncü token FTT, 39.274 token’le en büyük Ethereum balinaları ortasında paylaşılıyor. Ayrıyeten listede bir öbür öne çıkan nokta, OKEx borsasının kripto para ünitesi OKB’nin %2.78’lik hissesidir. OKB madencilere, trader’lere ve kurumsal yatırımcıya hitap etmektir.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız tablonun ayrıntılarında, balinalar toplam 633 milyon dolarlık OKB’nin %2.78’ini tahsis ediyor. Listenin son sıralarında, Ethereum Blockchain üzerinde çalışan Avusturya merkezli Bitpanda borsasının token’i BEST yer alıyor. Borsa token’inin 7 milyon müşterisi var ve yakın vakitte 4 milyar doların üzerinde bir pahaya sahipti. WhaleStats, BEST’in 483 milyon doların üzerinde bir pahayla toplam balina birikiminin %2.12’sini oluşturduğunu bildiriyor. Ortalama bir cüzdan, 483.173 dolar pahasında 454.945 token’e sahiptir. En çok stoklanan altcoin’lerin listesine buradan göz atabilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.