Kripto Haber

Oscar Ödüllü Rapçi Eminem, Bored Ape Yacht Club NFT’yi 462 bin dolara satın aldı

Ödüllü rapçi Eminem, Bored Ape Yacht Club’a (BAYC) katıldı ve Perşembe günü OpenSea platformunda 123.45 ether, yaklaşık 462.000 $ karşılığında takas edilemez token (NFT) maymunlarından birini satın aldı.

  • Eminem, askeri tarzda kahverengi bir sınır giyen, hip hop kıyafeti giyen ve sersemlemiş bir ifadeyle maymuna Twitter profil resmini kısa sürede yaptı.
  • Detroit yerlisi, OpenSea’de Shady_Holdings adı altında yaklaşık 20 NFT satın aldı. Rolling Stone Dergisi’nin Tüm Zamanların En İyi 100 Sanatçısından biri olarak seçtiği Eminem, 2002’de En İyi Orijinal Şarkı Oscar’ını kazandı ve 1980’lere uzanan kariyerinde 15 Grammy müzik ödülü kazandı.
  • Maymunu satan BAYC üyesi GeeGazza, attığı tweette şovmene NFT’yi satın aldığı için teşekkür etti. “Bir simülasyonda yaşıyorum” diye yazdı ve ekledi: “Delilik. Bir sonraki single’ınıza bir şarkı sözü yazayım. ” GeeGazza, şovmenlerin maymunu satın alacağını aylardır umuyordu.
  • Web 3 odaklı dijital ajans Six’in sanatçı yöneticisi Georgio Constantinou, firmanın Eminem’e “EminApe. ”
  • Eminem’in NFT’lere olan ilgisi, kripto ile ilk fırçalaması değil. 2018 yılında Bitcoin, “Kamikaze” albümündeki parçalardan biri olan “Not Alike” da bahsedilmiştir. ”
  • BAYC, OpenSea’deki en büyük satıcılar arasında yer aldı ve en son 10 milyar dolarlık değerlemesinin sürmesine yardımcı oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.