Kripto Haber

OSL, Artan Hacimleri, Yeni Ürünleri ve Küresel Genişlemeyi Desteklemek İçin Kıdemli Yöneticiler Tutuyor

OSL, Çarşamba günü CoinDesk ile paylaşılan bir duyuruda, borsa ve ana şirketi BC Technology Group’un dijital, teknoloji, yürütme hizmetleri, ürün ve satış alanlarında üst düzey pozisyonları işe aldığını söyledi.

  • Martijn de Jong, pazarlama, tasarım, CX, dijital hizmet, işe alım, veri analitiği ve ürünleri denetleyen dijital şef olarak OSL’ye katılıyor. De Jong daha önce Standard Chartered Bank’ta genel müdür ve küresel dijital platformlar ve inovasyon başkanı olarak çalıştı. Ayrıca Aegon, Deutsche Telekom ve Vodafone’da üst düzey görevlerde bulunmuştur.
  • Ricky Tsang, BC’nin baş bilgi görevlisidir. O, diğerlerinin yanı sıra Çin Sanayi ve Ticaret Bankası (Asya) ve Hong Kong Borsaları ve Takas’ı içeren Hong Kong’da ortak girişim, lisanslı bir sanal banka olan Fusion Bank’ın baş teknoloji sorumlusu olduğu Tencent’ten katılıyor.
  • Jean-David Péquignot, küresel yürütme hizmetleri başkanı OSL olarak adlandırılmıştır. Péquignot, ticaret, satış, pazar yapılandırması ve yapılandırılmış ürünler konusunda yaklaşık 20 yıllık deneyime sahiptir. En son Westpac Institutional Bank’ta olmak üzere büyük bankalarda çeşitli üst düzey görevlerde bulundu.
  • Mark Hammond, OSL ürün başkanı olarak katıldı. Daha önce, düzenlenmiş bir dijital varlık borsası olan Liquid’de baş ürün sorumlusu ve akış ürünleri ve API başkanı olarak çalıştı. Hammond, Citi, Standard Chartered Bank ve Merrill Lynch’te elektronik fiyatlandırma ve yürütme hizmetlerini denetledi ve Sequoia destekli bir başlangıçta mühendislik, veri ve güvenlik başkanıydı.
  • OSL ayrıca Singapur’da dijital varlık varlık satışları başkanı olarak UBS ve Julius Baer kıdemli Shaun Lin’i ve yine Singapur’da JP Morgan ve Credit Suisse mezunu Tim Griffin’i birinci sınıf satış başkanı olarak işe alarak satış ekiplerini güçlendirdi.
  • OSL CEO’su Wayne Trench duyuruda “Bu bir büyüme yılı oldu” dedi. “Geçtiğimiz birkaç ay boyunca rekor platform hacimlerinin yanı sıra yeni ürün lansmanları ve tüm iş birimlerinde küresel müşterilerden oluşan güçlü bir boru hattının sürekli gelişimini gördük. ”
  • 8 Aralık’ta OSL, OSL Exchange’in Ekim ayında Latin Amerikalı müşterilere genişletilmesinin ardından borsa ürününe ABD ve Kanada’daki kurumsal yatırımcılara erişim sağladığını duyurdu.
  • Yine Aralık ayında, OSL, ABD Hazine Bakanlığı’nın Mali Suçları Uygulama Ağı’na Para Hizmetleri İşletmesi olarak kayıt yaptırdı ve RBS ve Merrill Lynch kıdemli Jeffery Howard’ı Kuzey Amerika İş Geliştirme ve Kurumsal Satış Başkanı olarak işe aldı.
  • BC Group ve Standard Chartered, 2 Haziran’da, Avrupa ve Birleşik Krallık pazarlarına odaklanan bir dijital varlık komisyonculuğu ve borsa ortak girişimi başlatmak için bir ortaklık duyurdu.

DAHA FAZLA OKUYUN: OSL, Hong Kong Düzenleyicilerini Kazanan İlk Kripto Borsası Nasıl Oldu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.