Alt Coin

Oyun Devi, Bu Altcoin’le İştirak Kurdu: Fiyat Fırladı!

Tezos ile NFT’lere yönelik sıkıntılı teşebbüsünden yeni çıkmış olan oyun devi Ubisoft, HBAR Vakfı ile bir ortaya gelerek kripto dünyasına olan inancını artırdı. Muahede haberinin akabinde bugünlerde kırmızda olan altcoin fiyatı yeşil bölgede bir epey yol aldı. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Altcoin projesinin Ubisoft ile paydaşlığı fiyatını sıçrattı

Tanınmış görüntü oyunu yayıncısı Ubisoft, Hedera Network’ün büyümesini desteklemek için Hedera İdare Kurulu ile bir muahedeye vardı. Muahede, Ubisoft’un Hedera İdare Konseyi’ne katılarak ağın gelecekteki istikameti konusunda kelam sahibi olmasını içeriyor. Ayrıyeten bir node çalıştırarak ağı güçlendirecek.

Uzmanlara nazaran Ubisoft’un Hedera ağına katılmasında somut bir avantajı yok üzere görünüyor. Lakin görünen o ki Ubisoft geleceğe bakıyor ve tıpkı Tezos ile işbirliklerinde olduğu üzere, Tom Clancy Ghost Recon oyunu için oyun NFT’lerini başlatma planlarından çok evvel bir doğrulayıcı oldular. Ubisoft’un Blockchain yöneticisi Didier Genevois tarafından bugün yayınlanan bir Decrypt makalesinde yer alan bir alıntıya nazaran, şirketi hala Hedera ekosisteminin potansiyelini araştırıyor:

Hedera Network’ün ölçeklenebilirliği, güç verimliliği ve birçok başarılı şirketten oluşan bir İdare Kurulu ile birleştirilmiş yenilikçi konsensüs düzeneği, oyun sanayisinin uygun kullanım durumları ve inançlı bir biçimde uygun ölçekte oyunlar oluşturmaya başlaması için hakikaten fırsatlar ve uyumlu bir ortam yaratabilir.

Ubisoft, Hedera ortkalığına ait haberin duyulmasının akabinde altcoin fiyatı kırmızı bölgedeki 0,2157 dolardan yaklaşık %14 artışla 0,2451 dolara kadar çıktı. CoinMarketcap verilene nazaran yazının yazıldığı sıralarda altcoin 0,2384 dolar düzeylerinde süreç görüyordu.

Ubisoft, Blockchain oyun imkanlarına uzun vadeli bir ilgi duyuyor ve Blockchain dünyasının dışında kripto ve NFT projelerine girişen birinci oyun yayıncısı. Tezos ile birlikte oyun içi NFT’leri Tom Clancy oyununa dahil etmeye yönelik son atağı, oyunu oynayanların çoğunluğu tarafından beğenilen karşılanmadı, lakin hem Ubisoft hem de Tezos tecrübeden ders almış oldu. Uzmanlara nazaran oyun içi NFT’lerin satın alınmasının ana akım haline gelmesi muhtemelen yalnızca bir vakit problemi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.