Kripto Haber

Oyuncular “Oyunculardan Daha Fazlası” NFT Projesinin ve Metaverse Yol Haritasının Arkasında Toplanıyor

Mağazasız token (NFT) ticaret hacimlerinin yeniden yükselişe geçmesiyle birlikte, Oyunculardan Daha Fazlası (MTG) projesi, iddialı yol haritasıyla ilgi topluyor.

10.000 parçalık profil resmi (PFP) koleksiyonu 23 Aralık’ta bir dakikadan kısa sürede tükendi ve şu anda 0,49 ETH taban fiyatını elinde tutuyor. Proje, geçen hafta ticaret hacmine göre OpenSea’deki sekizinci en popüler koleksiyon.

NFT’lerin sahiplerine, Arcadia ve Lifeline jetonları biçimindeki ödüller için NFT’lerini stake edebilecekleri projenin “MTG Battle Station” oyununa erişim izni verilecek.

MTG kurucu ortağı Aaron Kirshenberg bir röportajda “Oyunun nasıl bir yaşam tarzı markası olabileceğini göstermek istiyoruz” dedi. “Oyuncular müzisyenler, sporcular, her türden gerçekten tutkulu insan olabilir. Amacımız, NFT alanındaki en büyük oyun topluluğunu oluşturmaktır. ”

Henüz kolay bir satış olmadı.

Oyuncular, NFT’leri popüler bir Ubisoft oyununa tanıtma planlarına isyan etti. Aynı dram, STALKER 2’nin NFT niyetlerini duyurduğu – sonra hızla baltaladığı – ortaya çıktı.

Ancak Kirshenberg, geçmişinin hesabı değiştirebileceğini umuyor. Aynı zamanda hızla büyüyen bir Kuzey Amerika espor grubu olan Team New Age’in de kurucusudur.

MTG’nin metaverse vizyonundaki ilk büyük ortağı, MTG platformunda sanal ürünlere ve giyilebilir ürünlere özel erişim sunacak olan spor giyim markası Champion’dur.

NFT projelerine fiziksel değil sanal olan faydalarla değer katan popüler giyim markalarından oluşan bu tür promosyon, geçtiğimiz aylarda, “adidas Originals Into the Metaverse” koleksiyonunun ön plana çıktığı ve bir ortaklık içeren “adidas Originals Into the Metaverse” ile başarıya ulaştı. NFT ağır sıklet Bored Ape Yat Kulübü.

Büyüme planları

MTG ayrıca endüstri emektarı ve kurucu ortak Sarah Austin tarafından yönetilen metaverse yatırım grubu QGlobe’dan bir başlangıç ​​turu yakaladı. Austin, CoinDesk’e, firmanın Decentraland ve The Sandbox gibi popüler platformlarla eşit düzeyde kendi metaverse ekosistemini oluşturmak için nihai bir artış da dahil olmak üzere MTG için büyük emelleri olduğunu söyledi.

Austin bir röportajda CoinDesk’e “Henüz platform olarak ortaya çıkan büyük bir metaverse görmedik” dedi. “Önce topluluktur ve MTG’nin sahip olduğu oyuncular ve ilk kullanıcılar topluluğuna sahip olduğunuzda, çok umut verici bir gelecek sağlar. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.