Kripto Haber

Pantera, Bitcoin Feeder Fund’a 46 Milyon Dolarlık Yatırım Ekliyor

Pantera’nın Bitcoin Feeder Fund’ında artık 63$ var. Yeni bir düzenleyici dosyalamaya göre, bir yıl önce 56 destekçiden 18 milyon dolardan 153 yatırımcıdan 7 milyon fon sağlandı.

  • 2019 yılında kurulan Bitcoin Feeder Fund, açıklayıcı bir memoranduma göre yatırımcıların firmanın ana Bitcoin Fonuna dolaylı yatırım yapmalarına izin veriyor. Bitcoin Fonu, yatırımcılara günlük likidite sunan pasif bir bitcoin takipçisidir.
  • Geçen Eylül, Pantera yeni bir blok zinciri fonu için 369 milyon dolar topladı. İki ay sonra The Information, Pantera’nın girişim sermayesine, kripto jetonlarına ve geliştirmedeki jetonlara yatırım yapmak üzere yeni bir kripto fonu için 600 milyon dolar topladığını bildirdi. Raporda, Pantera’nın fonun Mart ayında kapandığında 1 milyar dolara ulaşmasını beklediğini söyledi.
  • 2003 yılında Tiger Management mezunu Dan Morehead tarafından kurulan Pantera, ödeme şirketi Circle ve kripto borsası Coinbase’i içeren bir portföyde 80’den fazla blok zinciri şirketini ve 65 erken aşama token anlaşmasını destekledi.
  • Pantera 6 doları yönetiyor. Şirkete göre, blok zinciri ile ilgili varlıklarda toplam 4 milyar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.