Alt Coin

Pantera CIO’su: Önümüzdeki Vakitler Bu Altcoin İçin Hayati!

Pantera CIO’su Joey Krug, Ethereum‘un süreçlerinin %50 artacağına inanıyor. Krug, rakip blockchainlerin öncü altcoin Ethereum’dan daha uygun performans göstermeyeceğini ve Ethereum’un önümüzdeki vakitlerde hayati bir rol oynayabileceğini tabir etti. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Öncü altcoin için kıymetli devir

Joey Krug, ETH’nin rakiplerine hükmetmeye devam edeceğini bildirdi. Tokenin önümüzdeki on yıl içinde dünya çapındaki finansal süreçlerin %50’sinden fazlasının arakasında olabileceğini iddia ediyor. Krug, genel akıllı kontratlar ağı Ethereum hakkında optimist. Lakin Solana, Cardano ve Polkadot üzere rakip blockchainlerin token için bir tehdit olmadığına da inanıyor. Yeniden de, Ethereum eleştirmenleri, blockchainin rakiplerine karşı kaybettiğini gözlemliyor. Başka blockchainler, son iki yılda büyük bir büyüme yaşadı.

Ethereum, öteki blockchainlerle güçlü bir çekişme yaşıyor olsa da, merkezi olmayan finansal hizmetlere mesken sahipliği yapan öncü blockchain olmuştur. DeFi pazarının muazzam büyümesiyle yükselen şöhreti var. Ethereum’un şu anda daha emniyetli bir madencilik modu olan Proof-of-Stake’e geçmeyi planladığını gözlemlememiz de kıymetli. Bu nedenle, blockchainin tokeninin bu transferden sonra kripto kesimindeki hakimiyetini gelecekte genişleteceğini düşünüyor. Pantera Capital, bilhassa önde gelen kripto para ünitesi şirketlerinden biridir. ABD’de Bitcoin‘e yönelik birinci yatırım fonunu kurdu. Krug, Ethereum’un mahallî idare tokeni Ether’in şirketin birinci üç fonu ortasında olduğunu belirtiyor.

Geçen hafta, önde gelen çok uluslu yatırım bankası JPMorgan’daki birkaç kripto analisti, hatta MD Nikolaos Panigirtzoglou bile, Ethereum’un yavaş yavaş DeFi pazarındaki üstünlüğü aldığını tabir etti. Lakin onlara nazaran 2021’de Avalanche, Tera, Solana ve Cardano üzere öbür güçlü muhalefetler ortaya çıktı. Böylelikle, Ethereum’un DeFi pazarındaki hakimiyeti 2021’in başında neredeyse %100’den Aralık 2021’de yaklaşık %65’e düştü. Bununla birlikte, ikinci önder kripto blockchaini, 2023’te ağını geliştirecek. Uzmanlar, bunun, rakiplerinin önümüzdeki 12 ay içinde açığı daha da âlâ kapatabilecekleri manasına gelebileceğini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.