Kripto Haber

Paris Hilton, Origin Story Marketplace’te Otobiyografik NFT’leri Bıraktı

Sosyetik ve otel varisi Paris Hilton, Origin Story pazarında “Paris: Geçmiş Yaşamlar, Yeni Başlangıçlar” adlı bir dizi otobiyografik takas edilemez jeton (NFT) başlattı.

NFT koleksiyonu, aynı zamanda tasarımcı lüks markası Gucci ile ayrı bir NFT düşüşü üzerinde çalışan kült oyuncak markası Superplastic ile işbirliği içinde yapılıyor.

Hilton’un dijital koleksiyon ürünleri, Hilton’un hem yatırımcı hem de danışman olduğu Origin Protocol’de piyasaya çıkıyor. NFT’lerde Paris Hilton ve Superplastic’in sentetik süperstarı Dayzee yer alıyor.

Hilton bu NFT düşüşünü ilk olarak Ocak ayında Jimmy Fallon’ın “The Tonight Show” programına katıldığı sırada tartıştı. Geçen Kasım ayında Hilton, risk sermayedarı Carter Reum ile evlendi ve NFT düşüşü, onun “hayatının bir sayfasının sembolik kapanışını ve bir sonrakine geçişini” temsil ediyor.

Geçen Nisan ayında CoinDesk ile yaptığı bir röportajda Hilton, “sonsuza kadar” kripto ile ilgilendiğini söyledi ve “NFT’ler kelimenin tam anlamıyla tüm zihnimi ve ruhumu ele geçirdi. Ben takıntılıyım. Tüm düşündüğüm bu. Hayatımda hiçbir şey için bu kadar heyecanlanmadım çünkü bunu gerçekten gelecek olarak görüyorum.”

Birçok ünlü ve lüks moda markası son zamanlarda NFT’leri piyasaya sürüyor. Bazı yıldızlar için lansmanlar kesinlikle bir yatırımdır, bazıları ise bir harekete katıldıklarına inanabilir, ancak bu, 2022’de ivme kazanmaya devam eden bir trend.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.