Alt Coin

Pazar Koşusundakiler: Bu 5 Altcoin, Bitcoin’e İnat Tırmanıyor!

Geçtiğimiz 24 saat boyunca Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Solana üzere büyük kripto para üniteleri önemli bir değişim yaşamadı. Lakin piyasa kıymetine nazaran birinci 100 içerisinde yer alan 5 altcoin, günlük bazda en çok paha artışını gerçekleştirdi. Kriptokoin.com olarak bunları inceliyoruz…

Bugün en çok yükselen altcoin projeleri hangileri oldu?

Birinci olarak, geliştiricilerin projeleri hakkında yapan geri bildirim almalarını sağlamak için tasarlanmış, Ethereum Blockchain’i tabanlı tokenları incelemeleri için çevrimiçi bir platform olan Revain’in REV tokenı yüzde 17.76 yükseldi. Revain, yakın bir vakitte inceleme limitlerini günlük 20’ye çıkardığını bildirdi. Uzun vadede, sınırsız inceleme planları olan platform, en çok beğenilen yazılara REV mükafatı veriyor.

İkinci olarak, akıllı mukaveleler için data saklılığına sahip bir Blockchain olan Secret Network’ün mahallî tokenı SCRT yüzde 15.64’lük bir yükseliş yaşadı. Secret ekosisteminin bir kesimi olan SecretSwap, yakın vakitte “on-ramp’lerinin faaliyete geçtiğini” duyurdu. Kullanıcılar artık SCRT tokenlarını direkt platformda kartla satın alabilecek.

Üçüncü olarak, dApp’lere odaklı bir ağ olan Harmony’nin ONE tokenı paha kazandı. Harmony, yakın vakitte QuickSwap’te Polygon (MATIC) likidite sağlayıcı havuzu oluşturulmasıyla ivme kazandı. Ayrıyeten, ONE Liquidity DAO’nun duyurusu yapıldı. Dördüncü sırada, DeFi platformu Curve’ün CRV tokenı yüzde 11.71’lik yükseliş ile yer aldı. Curve platformunda, değişiklikler için yeni teklifler yayınlandı. Son olarak, Internet Computer (ICP) yüzde 9.84 yükseldi. Internet Computer, Genesis bloğundan bu yana üretilen blokların sayısının 430 milyonu aştığını açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.