Alt Coin

Pazar Tahtasından Uçanlar: Bu 7 Altcoin, Bitcoin’i Solladı!

Geçtiğimiz iki gün boyunca Bitcoin ve altcoin piyasasına çift haneli fiyat kayıpları hakim oldu. 35.000 dolar civarına kadar inen BTC’nin bu seviyeyi 24 saat boyunca kaybetmemesi, piyasaya tekrar yeşil rengin gelmesini sağladı. Piyasa bedeli ile birinci 100’de yer alan 7 altcoin, geçtiğimiz gün boyunca yükselişiyle öne çıktı. Kriptokoin.com olarak en çok paha kazananları aktarıyoruz…

Kripto para piyasası yavaşça yeşillendi: Bu 7 altcoin yükseldi

Günün en çok yükselen altcoin’i Terra (LUNA) oldu. Stablecoin odaklı Terra, kendi ağındaki dolara odaklı UST’nin ivmesiyle ilgi çekiyor. İkinci olarak, en tanınan göğüs coin’lerden biri olan Shiba Inu (SHIB) yüzde 17 oranında paha kazandı. Shiba Inu grubu, yakın bir vakitte ağda bir gelişmenin yaşanacağını ima eden bir tweet’i retweet’ledi.

Üçüncü olarak tanınan DEX PancakeSwap’in CAKE tokenı yükseldi. PancakeSwap, yakın vakitte NFT, farm müzayedeleri üzere gelişmeleri içeren bir yol haritası paylaştı.

Dördüncü sırada, Web 3.0 odaklı Arweave (AR) yükselmiş durumda. AR’ı yüzde 10’luk yükseliş ile Kadena (KDA) takip ediyor. Kadena da yakın vakitte 2022 yol haritasının güncellendiğinin haberini verdi.

Son olarak, Fantom ve The Graph bedel kazandı. Yakın vakitte Fantom, tarihinde birinci defa, 24 saatlik bir müddet içinde 1 milyar doların üzerinde DEX süreç hacmini işleyen üçüncü en büyük Blockchain haline geldi. Son olarak The Graph, 50 milyon dolarlık bir yatırım fonu aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.