Alt Coin

Piyasa Analisti: Bu 5 Altcoin’i İzleme Listenize Ekleyin!

Kripto dünyası, Bitcoin 10 Kasım 2021’deki doruğundan 31 Ocak 2022’ye kadar %42 düştükten sonra Şubat ayının başından bu yana %14 kazandığı için artık temkinlide olsa rahat bir nefes alıyor üzere görünüyor. Analist Mike Ermolaev BTC’nin 32.981 dolara kısaca dokunduğu periyotta sürecin bilakis döneceğini ve toparlanmasın başlayacağını kestirim ettiğini söylüyor. Analist ayrıyeten, herkes tarafından bilinmeyen ve potansiyeli olduğuna inandığı 5 altcoin projesinin de izlenmeye kıymet olduğunu söylüyor. Kriptokoin.com olarak, analistin görüşlerinin gerçekleşme ihtimalinin kesin olmadığını ve her bir yatırımcının kendi araştırmasını yapması gerektiğinin altını çizmek istiyoruz.

Kripto piyasaların genel görünümü

Bu makaleyi yazılırken, Bitcoin hafta başından bu yana %4,3 artışla 44.200 dolardan süreç gördü. Son düzeltmenin Mayıs-Temmuz aylarındaki düzeltmeye benzeri olduğunu düşünülürse, analiste nazaran tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine emsal bir sıçrama beklemek mantıklı. Analiste nazaran, mevcut fiyat toparlanmasının BTC‘yi Mayıs ayı sonlarında yahut Haziran ayı başlarında 73.000 doların üzerine çıkarması bekleniyor. Teknikler değerli olsa da, temelleri göz arkası etmemek de çok kıymetlidir. Analist borsa performansını dikkate almak çok kıymetlidir görüşünde. Kimi teknoloji devlerinin güçlü karlarının yol açtığı pay senetlerindeki büyük toparlanma, Wall Street’in Fed’in şahinliğine çok reaksiyon vermesinin bir sonucu olabilir – Bank of America’nın yedi faiz artırımı davetinde yansıtıldığı üzere. Bununla birlikte, Fed oran artışlarını hızlandırırsa, yüksek teknoloji pay senetleri ve kriptolar olumsuz etkilenecek.

Analiste nazaran Bitcoin her vakit değişken olacak, lakin bu, 2022’de daha fazla insanın onu dijital bir varlık olarak benimsemesini engellemeyecek. Kurumsal iştirak nedeniyle kripto, bir varlık sınıfı olarak olgunlaşmaya devam edecek. Varlıkları 10 milyon doları aşan kurumsal yatırımcılara hizmet veren bir dijital aracı kurum olan Genesis tarafından yayınlanan bir rapor, spot süreç hacminin 2021’de 116,5 milyar dolara yükseldiğini ve 2020’ye nazaran %463’lük bir artış olduğunu gösteriyor. Eğilimin 2022’de de devam edeceğini iddia ediyor. Bu nedenle daha büyük oyuncular, kesimde itimat oluşturmalarına yardımcı olacak daha net kripto düzenlemeleri arayacak. Bu nedenle analist, kripto düzenlemesi gelişmelerini, izlenmesi gereken bir sonraki kıymetli şey olarak lanse ediyor. El Salvador örneği, başka ülkelere, finansal ve ekonomik altyapılarının verimliliğini artırmak için Bitcoin’i yasal bir para ünitesi olarak benimseme konusunda ilham verebilir.

“İzlenmeye değer” altcoin projeleri

Birinci altcoin FOAM. FOAM, Ethereum üzerinde bir “proof of location” protokolüdür. Bu proje, doğrulanabilir pozisyon datalarıyla büsbütün merkezi olmayan bir web3 iktisadını güçlendirecek, fikir birliğine dayalı bir dünya haritası oluşturmayı amaçlamaktadır. FOAM, harici, merkezi kaynaklardan bağımsız olarak, müsaadesiz ve kapalılığı koruyan, inançlı pozisyon doğrulama hizmetleri sağlayabilen bağımsız bir radyo işaretçileri ağı inşa ediyor. FOAM token sahipleri, Coğrafik İlgi Noktalarını düzenleyebilir, yeni adayları doğrulayabilir ve gerçek dünya pozisyonlarını ziyaret ederek haritayı doğrulayabilir. Yazım sırasında, FOAM tokeni son yedi gün içinde %58 artışla 0.06709 dolar düzeyinde süreç gördü ve yıllık %148 çıkar sağladı.

Infinitecoin (IFC). Infinitecoin, Litecoin tabanlı bir kripto para ünitesidir, bu nedenle scrypt iş ispatı algoritmasını kullanır. Merkezi olmayan ve açık kaynaklı bir global ödeme ağıdır. Infinitecoin başka büyük kripto para üniteleriyle karşılaştırıldığında, daha süratli onay mühletlerine ve daha güzel depolama verimliliğine sahip. Son denetimde IFC, haftalık %45,5 ve yıllık %307 artışla 0,0014122 ABD dolarından süreç gördü.

ChangeNOW Token (NOW). NOW, anında değişim ve sürece platformu olan ChangeNOW.io’nun lokal bir dijital varlığıdır ve platformun varlık listeleme fiyatları için dahili bir para ünitesi olarak kullanılır. Kullanıcılar ayrıyeten NOW’larda para iadesi alabilir ve NOW tokenlerini stake ederek mükafatlar kazanabilir. NOW Token, ChangeNOW’un genişleyen ekosisteminin merkezinde yer alır ve onunla birlikte büyümeye hazırdır. Bu makaleyi yazılırken, NOW son yedi gün için %23.6 artışla 0.071541 dolardan süreç gördü.

Sıradaki altcoin XPR. Proton (XPR). Halka açık bir blockchain ve akıllı mukavele platformu olan Proton (XPR), hem tüketici maksatları hem de eşler ortası çevrimiçi ödemeler için tasarlanmıştır. İnançlı bir kimlik ve finansal yerleşim katmanı, kullanıcıların gerçek kimlikleri ve prestiji hesapları bağlamasına, para çekmesine ve kripto satın almasına imkan tanıyarak, uygulamalarda problemsiz bir halde kullanmalarına imkan tanır. Geçen haftaya nazaran %55 artışla ve %149 yıllık yarar bildirerek, yazı yazılırken 0.01496020 dolar kıymetindeydi.

Dero (DERO). DERO, Homomorfik Şifreleme teknolojisini kullanarak bir DAG blok yapısını bir iş ispatı blockchaini ile birleştiren birinci kripto projesidir. Konsept, Monero (XMR) yahut Z-Cash (ZEC) üzere mevcut saklılık kriptoları paraları üzerinde ihtilal niteliğinde bir gelişme manasına geliyor. Dero, bunu her iki konsensüs düzeneğinin en âlâ ögelerini birleştirerek gerçekleştirmeyi planlıyor. DERO, yazı yazılırken haftalık %68 artışla 12.14 dolardan süreç gördü. Bir yılda yüzde 1,280 üzere büyük bir çıkar elde etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.