Alt Coin

Piyasa Çöktü: Lakin Balinalar Bu Altcoin’i “Satmam” Diyor!

WhaleStats bilgilerine nazaran, Shiba Inu (SHIB) balinaları, son piyasa düzeltmesine karşın altcoin projesini elinde tuttu. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Balinalar, altcoin projesinden vazgeçmiyor

WhaleStats, birinci 100 SHIB holder’ının faaliyetlerini takip etti ve tahlilini açıkladı. Bir piyasa düzeltmesinin akabinde, Bitcoin ve altcoin projeleri, değerli oranda bedel kaybettikten sonra şu anda kırmızıda süreç görüyorlar.

Balina gözetleme platformuna nazaran, birinci 100 Shiba Inu balinasının tuttuğu ortalama token ölçüsünü tabir eden ortalama SHIB bakiyesi, son 24 saatte %2,29 arttı. Bu kategorideki yatırımcıların sahip oldukları ortalama SHIB bedeli, piyasa düzeltmesi nedeniyle SHIB fiyatındaki düşüşlere paralel olarak %4,35 oranında azaldı.

Birinci 100 SHIB Holder’ı / Kaynak: WhaleStats

Aktif adresler, hacim ve NetFlow üzere öbür kıymetli metrikler, WhaleStats tarafından belirtildiği üzere olumlu. Shiba Inu holder’larının toplam sayısı da basın vaktinde 1.122.398’e yükseldi. Shiba Inu, WhaleStats tarafından izlenen birinci 1.000 ETH cüzdanı için dolar bedelinde en büyük token durumu olarak yer aldığından, Ethereum balinalarının sevgilisi olmaya devam ediyor.

Piyasa hareketine uygun olarak, altcoin hafif bir toparlanmadan evvel 5 Ocak’ta 0,00002860 dolara geriledi. Basın vaktinde, Shiba Inu günlük grafikte %6,9 düşüşle 0,0000302 dolardan süreç görüyor. IntoTheBlock’un Para girişi/Çıkış metriğine nazaran, bu kilit düzeydeki büyük dayanak nedeniyle 0,000028 dolardan bir toparlanma öngörülüyor. Yaklaşık 24.000 adres, bu düzeyde 9.263 milyar Shiba Inu tokeni satın aldı ve bu da büyük bir satın alma duvarına işaret ediyor.

SHIB Para girişi/Çıkış / Kaynak: IntoTheBlock

Öte yandan kripto analisti Tomiwabold Olajide’ye nazaran, altcoin 0,000031 dolara kadar çok az dirençle karşılaşabilir, lakin, çok sayıda SHIB adresi bu noktada satış buyrukları verdiğinden, bir sonraki büyük direncin 0,000032 dolara ve akabinde 0,000034 dolara yaklaşması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.