Alt Coin

Piyasa İncelemesi: Büyükler Çökerken Bu 5 Altcoin Fırlıyor!

Yılın son gününde Bitcoin (BTC) yüzde 0.5’lik bir düşüş ile 46.974 dolardan el değiştiriyor. En büyük altcoin Ethereum (ETH) ise 4.000 doların altında, 3.705 dolardan el değiştiriyor. Bu sırada, CoinMarketCap’te piyasa kıymetine nazaran birinci 100’de yer alan 5 altcoin paha kazandı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Günün en çok yükselen altcoin projeleri bunlar oldu!

En çok bedel kazanan coin, yüzde 16.37 ile Celsius (CEL) oldu. Celsius (CEL), kripto para ünitesi kullanıcıları için hepsi bir ortada bir bankacılık ve finansal hizmetler platformudur. Celsius, Blockchain Fest 2021’de verilen 2021 kripto para ödüllerinde en yeterli “CeFi Lending Platformu” mükafatını aldı.

İkinci olarak, Ethereum (ETH) ağı üzerine heyeti merkezi olmayan bir iddia piyasası olan Gnosis (GNO), yüzde 12.51 yükseldi. GNO için gelen ivme, merkezi olmayan özerk kuruluşlara (DAO’lar) farklı Ethereum sanal makine uyumlu zincirlerdeki varlıkları denetim etme yeteneği veren Gnosis ekosistemi için “zodiac” köprü modülünün tanıtılması ile geldi. Üçüncü olarak, borç alınmasına ve verilmesine imkan tanıyan DeFi platformu Aave’nin AAVE tokenı yüde 9.25 arttı.

Dördüncü sırada, bir öteki DeFi protokolü olan Sushi’nin SUSHI tokenı yer alıyor. Yakın bir vakitte OpenDAO, SOS tokenlarının bir kısmını Sushi’nin ödül dağıtım mukavelesine ekledi. Son olarak, kendisini dijital içerik dağıtan ve iştirakçilere teşvik sağlayan merkezi olmayan bir cümbüş platformu olarak tanımlayan Bora (BORA) yüzde 8.45 yükseldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.