Alt Coin

Piyasalar Çökerken O 3 Metaverse Coin İnanılmaz Yükseldi!

Kripto piyasaları bu hafta sonu biraz istikrar kazandı. Bu sırada birkaç metaverse coin, piyasaların yatay süreç görmesiyle çift haneli fiyat artışları görüyor. Kriptokoin.com olarak yükselişleriyle güne damga vuranları aktarıyoruz…

Bu 3 metaverse coin, performansıyla başkalarını geride bıraktı

Öncelikle Blockchain Monster Hunt (BCMC) yüzde 22.3’lük bir yükseliş yaşadı. Ekim 2021’de piyasaya sürülen Blockchain Monster Hunt, piyasadaki birinci çok zincirli NFT tabanlı oyundur. Oyuncuların kıt canavar NFT’lerini bulmasını ve kâr elde etmek için bunları piyasada takas etmesini sağlar. Ayrıyeten, ekosistemde, BCMC isimli ERC-20 yönetişim tokenını yer alıyor. BCMC, şu anda beta testini muvaffakiyetle gerçekleştirdiği bir eserinin 25 Ocak tarihli lansmanını bekliyor.

İkinci olarak, Legend of Fantasy War (LFW) yüzde 26.48 kıymet kazandı. Tokenını Ekim 2021’de piyasaya süren Legend of Fantasy War, Unity oyun motoruyla Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş bir oyundur. LFW, oyuncuların ordular halinde toplanıp PVP savaşlarına katılabilecekleri oynanabilir NFT karakterleri içerir. Legend of Fantasy War’ın gerisindeki takım, oyunları için oyna-kazan modeliyle sürdürülebilir kar ekosistemine liderlik etmeye odaklanmış durumda.

Son olarak, Eylül 2021’de piyasaya sürülen Block Ape Scissors (BAS) yüzde 30’luk bir artış yakaladı. BAS, Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş oyna-kazan ekosistemidir. Ekosistemde oyun, NFT’ler ve DeFi yer alır. BAS, kullanıcıları sanal dünyada değerli ölçüde vakit harcadıkları için ödüllendiren özel bir oyna-kazan mekaniğine sahip bir oyun üzere eserler sunacak. Block Ape Scissors, halihazırda basılmış tüm NFT’ler ile şu anda alfa evresindedir. Birinci oyun, bu yıl içinde beta sürümüyle satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.