Alt Coin

Piyasalar Çökerken Trader’lar Bu 4 Altcoin’e Koşuyor!

Haftalık trader anketlerinden elde edilen datalarla Bitcoin ve altcoin piyasasındaki hassaslık, Real Vision tarafından oluşturulan bir bot ile ölçülüyor. Bu ticaret botunun son bilgilerine nazaran Ethereum ve üç altcoin için güçlü bir talep var. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Real Vision Bot: Bu 4 altcoin için talep var

Real Vision botu, kripto para traderlarının hassaslığını ölçmek için riskten korunma fonu CEO’su Mortiz Seibert tarafından geliştirildi. Bot, traderların tercihlerini inceleyerek en âlâ 20 kripto para kümesinden yüzde 20’den fazla performans gösterme konusunda üne sahip. Bu alanda yapılan en son ankete nazaran Ethereum, yüzde 64 kadar fazla bir yükle yatırımcılar ortasında tanınan olmaya devam ediyor. Bu sırada layer-2 ölçeklendirme tahlili Polygon (MATIC) da ETH ile tıpkı düzeye çıkmış görünüyor.

Terra (LUNA) ise yüzde 63 ile üçüncü sırada yer alıyor. LUNA’nın çabucak akabinde yüzde 62 ile Bitcoin (BTC) geliyor. Beşinciliği, Solana (SOL) yüzde 48 ile dolduruyor. Birlikte çalışabilir Blockchain ekosistemi Cosmos (ATOM) altıncı sırada çok geride kaldı. ATOM’u layer-1 akıllı mukavele platformu Avalanche (AVAX) ve Fantom (FTM) izledi. Son olarak listeyi Polkadot (DOT) ve Chainlink (LINK) tamamladı.

Real Vision anketine katılanların oy vermesi için oy verecekleri kripto paraların yatırımcısı olması gerekmiyor. Botu geliştiren isimlerden biri olan Seibert, anketlerden elde edilen datalarla hareket eden bu botu, bir “kovan zihniyeti” olarak tanımlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.