Bitcoin

“Piyasalar Çöküyor” Yatırım Efsanesi: Altın ve Bu 3’ünden Alın!

Robert Kiyosaki, dünyanın en ünlü finansal kitaplarından biri olan “Rich Dad Poor Dad” kitabının gerisindeki tanınmış müelliftir. Vakit zaman yatırım tavsiyeleriyle gündeme gelen Kiyosaki, yeni açıklamalarında altın, Bitcoin ve gümüşe dikkat çekti. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Kiyosaki’den altın, gümüş, Bitcoin ve borsa tavsiyesi

Müellif olmasının yanı sıra, toplumsal medya üzerindeki tesirini sıklıkla yatırım ve finansal ipuçları vermek için kullanıyor. Twitter’da verdiği son bilgilerde, piyasa düzeltmesi sırasında para kazanmak için kusursuz bir fırsat elde ettiğimizi söylemesiyle birçok kişinin dikkatini çekti.  

Kiyosaki piyasalardaki düşüşlerin, piyasalar indirimler sunarken “alışveriş yapmak” için en güzel fırsatlar olduğunu söyledi. NASDAQ, altın, Bitcoin, gümüşün düştüğünü ve bu düşüş sırasında varlıklardan satın alarak daha da zenginleşmenin vaktinin geldiğini belirtti. Kiyosaki, aşağıdaki sözleri kullandı:

Olağanüstü haber. NASDAQ yüzde 2 geriledi. Altın yüzde 0.2 düştü. Bitcoin yüzde 1.4 düştü. Gümüş yüzde 0.01 yükseldi. S&P yüzde 1,6 düştü. Piyasalar çöküyor. Fed düzmece para basmıyor. Şahane haber. Piyasa çöküşleri, güçlü olmak için en uygun vakittir. Finans piyasaları indirime girdiğinde alışverişe çıkın.

Klasik piyasalara çok az inancı olan ve kripto para yatırımlarının her vakit büyük bir destekçisi olan Kiyosaki, kısa müddette piyasalarda ve pay senetlerinde bir düzgünleşme muhtemelliğine inanıyor üzere görünüyor. Bu yüzden pay senedi ve kripto para piyasasındaki düşüşleri satın almayı öneriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.