Alt Coin

Piyasalar Kanarken Yalnızca O Altcoin Yeşil Tahtada!

BNB, finansal piyasaların büyük bir düzeltme yaşadığı şu günlerde olumlu performansa sahip tek kripto para durumunda. BNB “yeşil bölge”deki tek altcoin projesi olmaya devam ederken kripto piyasasının birden fazla kan kaybediyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Yeşil kalan altcoin

Binance Smart Chain, sermayesi 10 milyar doları aşan, tüm kripto para ünitelerini kırmızı olduğu şu devirde yeşil bölgede kalan tek varlık haline geliyor. CoinMarketCap’e nazaran, Bitcoin, Ethereum ve öteki kripto para üniteleri, ABD pazarının açılışı öncesinde piyasa kanamaya devam ederken kırmızı bölgeye girdi. CoinMarketCap’teki metriklerin yansıttığı üzere, piyasa halihazırda 200 milyar dolara yakın bedel kaybetti. Bitcoin ve Ethereum üzere piyasadaki en büyük varlıklar şu değişik oranlarda düşüyor ve bu hususta onlara Terra (LUNA) ve Avalanche (AVAX) üzere rallinin anti-liderleri eşlik ediyor.

Luna, son 24 saatte bedelinin %20’sinden fazlasını kaybediyor. Son piyasa düzeltmesinde en süratli büyüyen varlık olarak liderliğini korurken, artan oynaklığın kurbanı oldu ve daha evvel Kasım ayında gözlemlenen fiyata ulaştı. Luna ayrıyeten, bir pazar satışında kıymetinin %34’ünü kaybederek son yedi günün en büyük kaybedeni olmaya devam ediyor. Ne yazık ki kripto yatırımcıları için piyasada bu hafta müspet piyasa performansı gösteren konum yok. Performansı tarafsız sayılabilecek tek varlık, son yedi günde ne paha kaybeden ne de paha kazanan BNB. Piyasadaki en büyük kaybedenler ortasında Solana, Shiba Inu ve Polkadot üzere kriptolar paralar var. “Ethereum katili”, bedelinin %25’ini kaybetti ve daha evvel 200 dolara yakın süreç görürken 87 dolara ulaştı. Fiyatta süratli bir düşüş, geliştiricilerin sorunu gideren güncellemeyi yayınlamasına neden olan ağ ve süreç sürece ile ilgili meselelerden kaynaklanmış olabilir. Yazım vaktinde, toplam kripto para ünitesi piyasa pahası 1,6 trilyon dolarda kalırken, Bitcoin 36.260 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.