Kripto Haber

Polkadot Parachain Astar 100 Milyon Dolarlık Destek Teşvik Programını Başlattı

Polkadot ağının bir parachain veya paralel zinciri olan Astar Network, likidite sağlamak ve akıllı sözleşmeye finansal destek ve teşvik programları sunmak için 100 milyon dolarlık Astar Boost Programı fonunu duyurdu geliştiriciler Şirket, CoinDesk’e programın 22 milyon dolarlık bağış toplama ve yerel ASTR belirtecinin tahsisi yoluyla finanse edildiğini söyledi.

  • Geçen ay, Astar, Polychain ve Ala girişim sermayesi şirketlerinden araştırma için 22 milyon dolarlık stratejik sermaye topladı.

  • Polkadot, çeşitli blok zincirlerini bağlamak için bir çerçeve, ana röle zincirinde akıllı sözleşmeleri desteklemez. Astar, akıllı sözleşme geliştiricileri için bu desteği sağlar.

  • Astar, geliştiricilerin akıllı sözleşmeler veya altyapı oluşturmak için #Build2Earn protokolü tarafından desteklenen ve ASTR’de ödenen jetonlar kazanmalarına da olanak tanır.

  • Yeni Astar Boost Programı, merkezi olmayan borsalar ArthSwap ve PolkaExridge ve Celer cBB dahil olmak üzere protokoldeki merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları için likiditeyi ve teşvikleri zaten destekledi , çok zincirli bir varlık köprüsü.

  • “Astar Network, geliştiriciler için orijinal teşvik sistemimiz olan dApp Staking’in yanı sıra Astar Boost Programı tarafından Astar’a finansal olarak taahhütte bulunan projeleri destekleyecektir” dedi Sota Watanabe, Astar Network’ün kurucusu, duyuru blogunda. “Birlikte hızla büyümeyi umuyoruz. Bu program sayesinde topluluğumuz zincirleme faaliyetleri için ekstra ödüllendirilecek.”

Daha fazlasını okuyun: PolkadotBuild Parachains Canlı, Yılları Kapatma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.