Alt Coin

Pop Megastar, Bu Altcoin ile Ödeme Yaparak NFT Aldı!

Eminem, Steph Curry ve Post Malone üzere yıldızların akabinde Kanadalı megastar Justin Bieber’da NFT sahnesine katıldı. Bored Ape Yacht Club (BAYC) koleksiyonundan satın alınan modülün taban fiyatı 100 ETH’yi geçti ve süreç hacmi rekor seviyeye ulaştı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Justin Bieber, 1,3 milyon dolar kıymetinde Bored Ape NFT’si satın aldı

Pop müzik yıldızı Justin Bieber, önde gelen NFT platformu OpenSea’de 1,3 milyon dolar pahasında Ethereum (ETH) karşılığında Bored Ape Yacht Club (BAYC) NTF’si satın aldı. Süreç resmi olarak Bieber tarafından açıklanmadı. Ender özelliklere sahip olmadığı için NFT’nin taban fiyatı değerli ölçüde daha düşüktü.

Kısa müddet evvel Spotify’da bir milyardan fazla dinlenme ile on hit olan birinci müzisyen Bieber, Bored Ape Yacht Club’a katılan tek megastar değil. Aralık ayının sonlarında, rapçi Eminem, Steph Curry ve Post Malone üzere öbür ünlüler 462.000 dolar karşılığında bir BAYC NFT satın aldı.

Bored Ape Yacht Club NFT

Kurucularından birinin Türk olduğu Bored Ape Yacht Club, Ethereum ağında oluşturulmuş 10.000 eşsiz karikatür primat imajından oluşur. En tanınan NFT koleksiyonunun gerisindeki şirket olan Yuga Labs’ın, dijital yapıtı en büyük Web3 markalarından biri yapacak olan 5 milyar dolarlık bir değerleme istediği söyleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.