Alt Coin

Profesyonel Analist: Bu Altcoin Güçlü, Top 5’e Girebilir!

Tanınan kripto kanalı Coin Bureau’nun analisti, kıymetli bir altcoin iddiasında bulundu. Analist, bir Ethereum (ETH) rakibinin piyasa bedeline nazaran birinci beş kripto para ortasında girebileceğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Analist: Bu altcoin güçlü ve top 5’e girebilir!

“Guy” olarak bilinen analist, yeni bir videoda 1,9 milyon YouTube abonesine, katman 1 akıllı mukavele platformu Avalanche’ın (AVAX) piyasa bedeli açısından daha büyük kripto paralarla rekabet etmeye hazır olduğunu söylüyor. Analist, Avalanche’ın birinci beşe gireceğini belirtiyor.

Guy, son kripto piyasası düzeltmesine karşın, artan tüketici talebi ve Avalanche’daki varsayılan akıllı kontrat Blockchain’i olan C-Chain’in erişilebilirlik kolaylığı nedeniyle AVAX’ın fiyatının makro bir yükseliş trendinde kaldığını söylüyor. Analist, bunun AVAX için bir yükseliş işareti olduğunu söylüyor. Analist bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

AVAX son birkaç ayda gördüğümüz büyük kripto piyasası düşüşüne karşın net bir yükseliş trendinde. Bunun kolay bir nedeni var ve bu talep. DappRadar’a nazaran Avalanche’ın C-zincirinin aylık yaklaşık yarım milyon etkin kullanıcısı var ve bu hiç de kötü sayılmaz. C-zincirindeki günlük süreçlerin sayısı da amansız bir yükselişte. C-chain’in EVM (Ethereum Virtual Machine) takviyesinin yanı sıra, Avalanche’ın şaşırtan bir formda benimsenmesi, muhtemelen Binance ve Coinbase’in direkt C-chain’den ve C-chain’e para çekme ve yatırmayı desteklemesi nedeniyledir. Bu, Avalanche’ı ortalama kripto sahibi için çok erişilebilir kılıyor.

Analist: Altcoin Ethereum’a meydan okuyacak kadar büyük olabilir!

Guy’a nazaran, Ethereum’a meydan okuyacak kadar büyüyen AVAX masadan kalkmıyor. Analist mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda AVAX, DeFi’ye (merkezi olmayan finans) odaklanmış görünüyor ve bu yeterli ve hoş, fakat bu çok kalabalık bir mahalle… Bununla birlikte, trendler Avalanche’ın lehine ve bu formda devam ederse altcoin Ethereum’a meydan okuyacak kadar büyük olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.