Alt Coin

Proje Mucidi Duyurdu: Bu Altcoin Patlayıcı Ralli Yapabilir!

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson bugün altcoin projesi üzerinde 175’ten fazla projenin inşa edildiğini ve 2022’nin birinci çeyreğinin sonunda bir düzineden fazla projenin piyasaya sürüleceğini belirtti. Hoskinson’un yol haritası doğrultusunda, analistlere nazaran ADA fiyatında açık bir ralli belirlenebilir. Daha evvelki Youtube yayınlarında DeFi kesimine değinen Hoskinson, yanlış bilgileri temizlemek için şu tweet’i paylaşıyor:

Gerçek bilgilerin mevcut olmasını sağlamanın ne kadar inanılmaz derecede sıkıntı olduğunun tam ve örneği. Bugün 175’ten fazla projenin Cardano üzerine inşa edildiğini ve 1. çeyreğin sonunda bir düzineden fazla projenin başlatılacağını söyledim. Sonra Reddit’te çabucak 1.çeyrekte 178’in tamamını argüman eden bir tartışma başladı.

Altcoin projesi tertipli bir DeFi bölümü oluşturmayı planlıyor

Reddit’te dolaşan yanlış bilgileri temizlemek için Cardano’nun kurucusu, yakın tarihli bir tweet’in yanında gelişmeleri açıklayan bir tablo yayınladı. Şu anda Cardano, 1 Ocak’tan bugüne kadar web sitesinde inşa edilen 178 projeyi kaydediyor. Daha evvel Hoskinson, Colorado eyaletindeki konutundan bir YouTube yayını sırasında merkezi olmayan finansın tuzaklarını vurgularken DeFi bölümünü düzeltme gayesini bildirmişti. Hoskinson, Cardano’nun düşük kaliteli uygulamaları ayıklamak için DeFi için belli bir standartlar seti oluşturarak vurgulanan tuzakları düzeltebileceğini söylüyor.

  • Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Cardano Vakfı, Eco-Age ve Save the Children STK’sı da dahil olmak üzere 13 kıymetli işbirliği başlattı.

Cardano (ADA) fiyat tahlili

Cardano, Aralık ortasından bu yana bir ralli içinde 1.594 dolara ulaştı. ADA/USD istikrarlı bir halde yükseldi ve arka arda altı gün yeşilde süreç gördü. Ancak bu, analist Tomiwabold Olajide’ye nazaran bir konsolidasyon ve küçük bir geri çekilme devrini takip edebilir. Cardano, sonraki seanslarda yükseliş trendine devam edebilir. Analist kısa periyot için kestirimlerini de paylaşıyor:

  • ADA, yazım sırasında 1.50 dolardan süreç görüyor.
  • Analiste 50 günlük MA’yı aştıktan sonra 1.80 dolara patlayıcı bir atak başlatabilir.
  • Cardano kırılması, 1,50 dolarlık ruhsal düzeyin üzerindeki azalan trend çizgisi bariyerini kırmayı amaçlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.