Kripto Haber

PsyOptions, Açıklanmayan Tutar için Tap Finance’i Satın Aldı

Solana tabanlı opsiyon ticaret platformu PsyOptions, portföyüne yapılandırılmış yatırım ürünleri eklemek için Tap Finance’i satın aldı.

PsyOptions, Tap Finance için token ve nakit karışımıyla ödeme yaptı, dedi ana katkıda bulunan Tommy Johnson. Haberin “dikkatini dağıtacağını” söyleyerek toplam değerini belirtmeyi reddetti.

Anlaşma, PsyOptions’ın tam hizmetli bir kripto seçenekleri takımı olma çabasını destekliyor. Halihazırda “Amerikan tarzı seçeneklere” (tüccarların vade sonuna kadar uygulayabileceği) ev sahipliği yapıyor, artık Tap’ın “Merkezi Olmayan Seçenekler Kasası” veya DOV’u da barındıracak.

Daha fazlasını okuyun: PsyOptions, Opsiyon Likidite Madenciliği ve NFT Türevleri için 3,5 Milyon Dolar Artırdı

DOV’lar, kullanıcıların ticaret yapması için karmaşık opsiyon ticaret stratejileri geliştirir. Tap şu anda BTC, ETH, SOL ve bir avuç başka madeni paraya odaklanıyor.

Geliştiricilere göre, platformda takılı yaklaşık 1.000 bireysel cüzdan bulunurken, PsyOptions’da 4.000 adet cüzdan bulunuyor.

Bir basın açıklamasına göre, Tap Finance anlaşma şartları uyarınca PsyFinance olarak yeniden markalaşıyor.

“İş açısından bakıldığında, tüm yığına sahip olmak için PSY DAO’ya ihtiyacımız var, aksi takdirde halıyı kelimenin tam anlamıyla herkesten başka bir ilkel ile değiştirerek altımızdan çekip alabiliriz,” dedi PsyOptions yazarı Johnson.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.