Alt Coin

Radarınıza Alın: Devasa Balinalar, Bu Altcoin’lerden Topluyor!

Şubat ayında Robinhood borsasında Shiba’nın listeleneceğiyle ilgili birtakım söylentiler, en büyük Ethereum balinalarının delicesine Shiba Inu satın almasına neden oldu. Son süreçlerde, en büyük Ethereum balinalarından “Light”, 1.9 milyon dolarlık SHIB alımıyla ortaya çıktı. Balinalar Shiba dışında FTT ve OKB üzere borsa tokenlerine de büyük ilgi gösteriyor. Gelin, altcoin balinalarının 13 Ocak’taki aktivitelerini inceleyelim.

‘Light’ isimli balina 58.9 milyar Shiba Inu satın aldı

En büyük 1.000 Ethereum balinası listesinde üçüncü sırada yer alan ‘Light’ isimli dev cüzdan sahibi, şaşırtan formda 1,9 milyon dolar karşılısında 58.9 milyar Shiba Inu satın aldı. Robinhood’un Shiba’yı Şubat 2022’de listeleyeceği etrafındaki dedikodular, göğüs tokenin fiyatına %20’lik yükselişle yansıyor. “Light” lakaplı balina ise portföyünün %34’ünü Shiba’ya ayırıyor. Lakin, geçtiğimiz gün piyasa kıymeti sıralamasında Polygon (MATIC) tarafından devrilen SHIB’in epey güçlü alternatifleri de bulunuyor.

Altcoin balinaları bu tokenleri yağmalıyor

Balinalar SHIB’ya ağır ilgi gösteriyor. Whalestats bilgilerine nazaran, en büyük 1000 ETH cüzdanı bir sefer daha Shiba Inu’yu satın alınan birinci 10 kripto para ünitesi ortasında en büyük hisseye ulaştırdı. Böylelikle SHIB, en büyük 1000 ETH cüzdanı tarafından satın alınan birinci 10 token ortasına geri döndü. Listelenin ilerleyen sıralarıyla sonlandıralım…

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Ethereum balinaları Shiba’ya ilgi göstermezken, FTX borsasının lokal tokeni FTT en tanınan altcoin’lerden biri haline geldi. Artık birinci sıraya geri dönen SHIB, toplam balina konumunda ortalama %15 temsil eden 1.67 milyar dolarlık birikime sahip. Listelenin ilerleyen sıraları aşağıdaki altcoin projeleriyle tamamlanıyor.

  1. Shiba Inu (SHIB): 15.75
  2. FTX Token (FTT): %14.32
  3. Başka tokenler: %7.58
  4. USDC: %6.4
  5. USDT: %6.06
  6. OKB (OKB): %4.75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.