Alt Coin

Ripple Balinaları Harekete Geçti: XRP Fiyatı Tırmandı!

Kripto para piyasaları uzun vakitten beri Ripple ve ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) ortasındaki dava sürecinin sonuçlanmasını bekliyorken, yaklaşık 70 milyon XRP tokeninin taşındığı ve bundan ötürü da XRP fiyatının %15 dolaylarında arttığı haberleri geliyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Ripple balinaları harekete geçti

Balina hareketlerine yönelik istatistikleri ile bilinen Whale Alert, üç büyük XRP transferi tespit ettiğini duyurdu ve bunun üzerine Ripple fiyatı %15’in üzerinde bedel kazandı. Twitter hesapları aracılığıyla büyük kripto süreçlerinin detaylarını paylaşan önde gelen blockchain izleyicisi Whale Alert, büyük XRP süreçlerinin detaylarını içeren üstte göreceğiniz tweetleri yayınladı. Kelam konusu twetler Ripple ODL ortak platformlarına yapıldı. XRP fiyatı yüzde on beşin üzerinde arttığından, kripto piyasasındaki oyuncular, piyasa kıymetine nazaran 8. sırada yer alan kripto para ünitesinden büyük ölçülerde transfer etmeye başladı.

Gelen bilgilere nazaran 70 milyon XRP, ODL platformlarına taşındı. Tanınan site Whale Alert, iki adet 20 milyonluk ve bir adet 30 milyonluk toplam üç adet XRP taşıyan Ripple ilişkili kripto para süreci bildirdi. 30 milyon XRP’nin kaydırıldığı en erken transfer, tanınan Güney Kore kaynaklı kripto borsası Bithumb tarafından yapıldı. Ünlü istatistik firması Whale Alert datalarına nazaran, bu platform ekseriyetle büyük dahili XRP transferleri gerçekleştirmesiyle biliniyor. Öteki iki sürecin ise Bitso ve Bitstamp’a anonim bir cüzdan tarafından yapıldığı gelen haberler ortasında. Kelamı geçen her iki borsa da İsteğe Bağlı Likidite hizmetini kullanarak süreçler sağlayan Ripple fintech Heavyweight ile işbirliği yapıyor. Bitso Meksika kökenli bir borsa iken, Bitstamp Avrupa (Lüksemburg) menşeli bir borsa. Kripto para piyasa pahasına nazaran sekizinci sırada yer alan Ripple, son 24 saat içinde yüzde on beşten fazla kazandı ve şu anda CoinMarketCap tarafından sağlanan datalara nazaran 0,6714 dolardan süreç görüyor. XRP, 1,01 dolardan süreç gördüğü 23 Aralık’tan bu yana neredeyse yüzde 42’lik büyük bir düşüş gördü. Lakin, 5 Şubat’tan bu yana XRP yüzde 15,33 paha kazandı ve yazım vaktinde 0,66639 dolardan süreç görüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.