Alt Coin

Ripple Davası İçin Kıymetli Gelişme: Kapalı Datalar Açığa Çıktı!

Ripple davası için yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yargıç Torres’in son kararı, Ripple yöneticileri Chris Larsen ve Brad Garlinghouse’a gönderilen e-postaları açığa çıkarıyor. Torres, Ripple’a SEC’in adil ikaz savunmasını savmasına rağmen cevap verme fırsatı verirken; Ripple’ın yeni stratejik paydaşlık duyuruları yatırımcıların yükseliş görünümünü artırıyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Ripple davası için yeni bir gelişme yaşandı

Yargıç Analisa Torres, davalıların SEC ve Ripple davasında stantları mühürleme talebini kabul etti ve kısmen reddetti. Taraflar, davadaki büyük kararlarla davanın Ripple için daha farklı hale gelebileceğine inanıyor. Bilhassa Ripple’ın bir savunucusu olan avukat Jeremy Hogan, önümüzdeki birkaç ayın SEC’e karşı Ripple davasında farklı olabileceğine inanıyor. Davadaki kıymetli kararlar, Yargıç Analisa Torres’in kısmen Ripple’ı ve kişisel davalının stantları mühürleme talebini kabul etmesiyle sıralanıyor.

Yakın tarihli bir güncellemede, Yargıç Torres üç mühürlenmemiş doküman istedi: Brad Garlinghouse’un SEC resmi soruşturmasındaki tabirine ait bildirim, Chris Larsen’ın e-posta dizisi ve Brad Garlinghouse e-postası. Hem SEC hem de Ripple tarafında sunulan evrakların kamuya açıklanması buyruğunu takiben, Yargıç Torres, ödeme devinin adil ihtar savunmasına karşı yapılan açıklamalara karşılık verme talebini kabul etti. Ripple, Yargıç Torres’in son tarih olarak 9 Şubat 2022’yi belirlediği cevap mühleti için 7 Haziran 2021’de başvurmuştu.

Ripple, iştirakleriyle yatırımcılarını heyecanlandırıyor.

Ripple’ın, Yargıç Torres’in kararının sonucu ve hizmet olarak ödeme sunan Modulr ile iştirakine ait son haberler, yatırımcılar ortasında bir yükseliş hissi uyandırdı. Bir kripto analisti olan DefendDark, Ripple’ın XRP’si için fiyat trendini kıymetlendirdi ve altcoin fiyatında 0.90 dolarlık bir fiyatı hedeflediğini ortaya koydu. Bu durum, XRP’nin mevcut fiyatı olan 0.65 dolardan yüzde 30’luk bir ralliye işaret ediyor.  Analist, Ripple’ın simetrik bir üçgen oluşturduğunu ve 0,59 dolar düzeylerindeki geçiş takviyesinin altcoin’de bir ralliyi doğruladığını belirtiyor. Bu sırada FXStreet analistleri, Ripple (XRP) yükseliş trendinin 0,70 dolar ile hudutlu olduğuna inanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.