Alt Coin

Ripple İçin Haftalık Varsayım: XRP Bu Düzeylere Oynuyor!

Analiste nazaran XRP, Ripple’ın 1 dolara yükselmesiyle neticelenecek bir ayı tuzağı oluşturuyor. Ripple, arka arda ikinci hafta için yeşil yükselen trend çizgisinden gelen dayanağı test ediyor. Ayılar yükseliş trendini kırmaya çalışıyor, lakin 2022 için birçok yükseliş iddiası, yükseliş trendini yerinde tutuyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Ripple fiyatı nereye?

Analiste nazaran, boğaların satın alma hacminde hala mevcut olduğunun en güzel delili, yeşil yükselen trend çizgisinin, Aralık ayı için aylık S1 dayanak düzeyiyle birlikte 0,80 ABD Doları düzeyinde iki hafta üst üste kalmasıdır. Analist Filip L.’ye nazaran, boğaların önümüzdeki hafta fiyat hareketini artırmasını ve 1.0 dolar civarında kısalardan stop yapmasını bekleyin. XRP fiyatı, Aralık ayı satışları sırasında kayıpları denetim altına almakla ilgili problemler yaşıyor. Bitcoin‘in düşen bıçak olayıyla birlikte, XRP fiyatı yalnızca bir sabahta %44’ün üzerinde paha kazandı ve aylık S2 takviye düzeyine hakikat yeşil yükselen trend çizgisini 0,60 dolardan kırdı. Bununla birlikte, ayılar üst üste ikinci hafta için bir ayı tuzağı oluşturan tıpkı yeşil trend çizgisinde istediğini bulamazken, şimdilik yükseliş trendi devam ediyor.

Önümüzdeki hafta, ayılar kısa konumlarından tekrar temizlenecekleri için kimi yükseliş hislerinin geri dönmesini bekleyin görüşünde analist. Görmenin anahtarı, 200 günlük SMA’ya 0.95 dolardan dönüş olacak ve 55 günlük SMA’ya gerçek muhtemel bir dokunma 1,05 dolardan olacak. İkinci yeşil ve kırmızı trend çizgisiyle kesişme, muhakkak mevcut kuyruk rüzgarları ile yolda olduğundan, rastgele bir üst taraflı hareket şimdilik sonlu görünüyor.

Analiste nazaran hafta sonu hissiyatı daha fazla yükseliş göstermezse, fiyatın başlangıçtaki yeşil yükselen trend çizgisinin altına düşmesini bekleyin ve öbür bir satışın gerçekleşmesi durumunda daha da düşebilir. Akabinde, gelecek hafta takviye olarak kalacak olan S2 aylık dayanak düzeyi 0,59 dolardan çift taban oluşturulacak diyor analist.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.