Bitcoin

Ripple Kâhini, 10x Yapacak Altcoin’i ve BTC Amacını Duyurdu!

Tanınan analist Credibe Crypto, Bitcoin (BTC) ve bir DeFi altcoin projesinde yükselişini sürdürüyor. Analist yükselişli varsayımlarını takipçileriyle paylaşıyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Credibe Crypto: Bitcoin mevcut fiyatlarla cazibeli görünüyor!

Tanınan analist Credibe Crypto, 291.600 Twitter takipçisine, en uygun kripto paranın tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden yaklaşık %40 düştüğünü göz önünde bulundurarak, Bitcoin’in  mevcut fiyatlarla alımlı göründüğünü söylüyor. Credibe Crypto bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tahlilim doğruysa, mevcut düzeylerin aşağı taraflı tarafı azamî yaklaşık 10.000 ABD doları ile sonludur ve bunu önümüzdeki aylarda 60.000 ABD dolarının üzerinde bir artış izleyecek. Bunu kaçırmayın.

Credible Crypto: Bu altcoin 10x yapabilir!

Analist Credible Crypto, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini iddia eden, teknik bir tahlil yaklaşımı olan Elliott Wave metodunu kullanıyor. Credible’ın grafiğine nazaran Bitcoin, 100.000 doların üzerinde büyük bir ralliyi ateşlemeden evvel düzeltme basamağının son ayağında görünüyor.

Analist ayrıyeten, istikrarlı paralar için merkezi olmayan bir borsa olan Curve Finance‘in idare tokeni Curve DAO Token’da (CRV) da hala yükselişte. CRV, yazı yazılırken bir ay evvel fiyatlandırıldığı yerden yaklaşık %15 artışla 4,7 dolardan işlem görüyor. Credible Crypto, 5,5-6 doların altcoin için direnç misyonu göreceğini söylüyor. CRV bu seviyeyi geçebilirse analist, kripto paranın mevcut boğa koşusu sırasında neredeyse 10 kat artarak 40 dolara yükselebileceğini düşünüyor.

İşte Credible Crypto’nun başarılı öngörüleri

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere Credible Crypto, geçtiğimiz devirlerde XRP’nin yaklaşık 0,20 dolara ve daha yüksek bir düzeye yükselmeye devam etmeden evvel 0,168 dolara geri çekileceğini söyledi. XRP tam da analistin belirttiği üzere hareket etti ve bu düşük düzeye geriledi. Bu yılın Mart ayında Credible Crypto,   sağlıklı bir düzeltmeye katlandıktan sonra XRP fiyatının büyük bir yükselişe geçeceğini de gerçek bir biçimde iddia etti. 

O sırada, kripto para ünitesi 0,5 dolara yakın süreç görüyordu ve ayın ilerleyen vakitlerinde Nisan ayına kadar 2 dolara yaklaşmaya başladı. Analist, Haziran ayında Bitcoin’in dik bir düzeltme yapmadan evvel 50.000 doların üzerine çıkacağını da yanlışsız bir biçimde iddia etti. 8 Kasım’da Bitcoin 67.000 doların üzerine çıktığında analist, rallinin yetersiz kalacağını ve BTC’nin kısa vadede geri çekileceğini söyledi ve hakikat tahmin etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.