Bitcoin

Ripple Kâhini, Bitcoin’de Bu Düzeyleri Bekliyor!

Bitcoin (BTC), 45 doları kısaca test ettikten sonra likidite toplamak için 43 bin 500 dolar bölgesine geri döndü. Ripple kahini olarak bilinen Twitter analisti Credible Crypto’ya nazaran Bitcoin’de büyük bir düzeltme yaşamadan parabolik yükselişler görülebilir. Analistin isabetli iddialarına buradan ulaşabilirsiniz. Yeni Bitcoin fiyat varsayımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Ripple kâhini 44 doların üzerinde parabolik yükseliş bekliyor

Bitcoin’in son zamanlardaki güçlü geri dönüşünün akabinde, tanınmış bir kripto uzmanı parabolik bir dalgalanma bekliyor. Credible olarak tanınan Ripple kahini, yakın tarihli tahlillerinde 307.000 Twitter takipçisine Bitcoin’in yüksek bir geri dönüşün ortasında olabileceği konusunda bilgi verdi. Kripto uzmanına nazaran, değerli bir geri dönüş yaşanıyorsa, Bitcoin çok az yahut hiç geri çekilme olmadan güçlü yükselişler görecek. Analist şunları paylaşıyor:

Aslında çok, çok açık olmadıkça yeni bir yükseliş dalgasının nerede başladığını ayırt etmek sıkıntı. Burada demek istediğim, hafif bir sarsıntı, küçük bir konsolidasyon alıyoruz. Öbür bir küçük dürtü (BTC’de 47.000 dolarda) geliyor. Şu anda yatırımcılar kendi kendilerine ‘Tamam, arza (47.000 dolar) ulaştık’ diyor. Bence buradan aşağı ineceğiz. Lakin, aşağıdaki dürtü üzerinde zati çalışıyorsak, büyük olasılıkla konsolide edeceğiz. Akabinde, bu agresif dürtüsel atılımları, sığ konsolidasyonları ve akabinde daha agresif atakları alarak havalanıp yükselmeye devam edeceğiz.

Analiste nazaran yükseliş 60 bin dolara ulaşabilir

Credible’ın grafiğine nazaran, Bitcoin yakın gelecekte 60.000 dolara kadar parabolik bir dalgalanma sergileyecek. Şimdiye kadar, Bitcoin, büyük bir direnç düzeyine yaklaşırken, Credible’ın senaryosunu takip ediyor üzere görünüyor. Kripto uzmanına nazaran Bitcoin’in 44.000 doların üzerindeki yansısı, argümanını daha da doğrulayabilir. Analist şunlarla sonlandırıyor:

Yaklaşık 39.000-40.000 dolara kadar bir düşüş görmeyi tercih ederdim, lakin düşüş beklediğimden çok daha sığ/yatay tarafta oldu… Aylık arzla karşı karşıya olduğumuza nazaran artık BTC’nin bunu nasıl ele aldığını görelim.

Başkan kripto para ünitesi yazım sırasında, geçen haftaya nazaran %12 yükselerek 43 bin 500 doların çabucak üzerinde süreç görüyor. Analiste nazaran Bitcoin fiyatı düzeltici fiyat hareketlerini atlatarak büyük düşüşler göremeden parabolik dalgalanmalar gerçekleştirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.