Bitcoin

Ripple Kâhini, Bitcoin’in Temmuz 2022’ye Kadar Göreceği Düzeyleri Verdi!

İsabetli Ripple iddiaları ile kripto para piyasalarda bilinen ve “Ripple kahini” olarak nam salan kripto analistine nazaran Bitcoin, güçlü bir ralli için 55.000 dolara hazırlanıyor lakin dikkat edilmesi gereken bir konu var. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Ripple kahini Bitcoin için düzey verdi

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve traderı, güçlü bir Bitcoin sıçraması öngörüyor. Lakin toparlanmanın düz bir çizgide olmayacağı konusunda da uyarıyor. Credible takma isimli kripto analisti 282.400 Twitter takipçisine Bitcoin’in (BTC) mahallî bir taban oluşturduğuna ve artık bir ralliyi ateşlemeye hazır olduğuna inandığını söyledi. Analist: “Aradığım taban noktalarımızın süpürülmesi var. Düşükler süpürüldü, Bitfinex 45.000 dolar isabetle teklif verdi. Artık 55.000 + dolara kadar olan düzeylerde rahatlamamızın önü açık ” dedi.

Credible, Bitcoin’de uzun vadeli bir yükselişte olsa da, BTC‘nin öbür bir kıymetli düzeltmeden evvel 55.000 dolardan daha düşük bir yüksek konum alacağını öngörüyor. Analist diyor ki:

Bu fikre küçük bir güncelleme: önümüzdeki bir iki hafta içinde biraz rahatlama göreceğimizi, fakat daha sonra düz yapımızı tamamlamak için 42.000 doların altında, lakin 30.000 doların üzerinde bir salınım daha yaşayacağımızı düşünüyorum.

Kripto analisti, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini iddia eden teknik bir tahlil yaklaşımı olan Elliott Wave teorisini kullanıyor. Credible’a nazaran, Bitcoin hala beş dalgalı bir yükseliş trendinin düzeltme kademesi olan dördüncü dalganın ortasında. Kripto traderı, 40.000 doların altındaki bir hareketin dördüncü dalgayı tamamlayacağını ve BTC’yi Temmuz 2022’ye kadar 100.000 doların üzerine çıkma yolunda beşinci ve son dalgayı ateşleyecek bir pozisyona getireceğini söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.