Bitcoin

Ripple Kâhini: Bu 2 Altcoin Büyük Çıkış Yapabilir!

İsabetli varsayımlarıyla tanınan bir kripto analisti, iki altcoin için yollar çizerken, Bitcoin’in (BTC) bir toparlanmanın eşiğinde olduğunu düşünüyor. Analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Analistin çıkış beklediği altcoin projeleri

Credible Crypto olarak bilinen takma isimli analist, 300.700 Twitter takipçisine BTC’nin önümüzdeki günlerde 40.000 dolara geri dönmeden evvel bir mahallî düşük daha görebileceğini söylüyor:

Sonra büyük aylık kapanış geliyor.

CoinMarketCap datalarına nazaran yazının yazıldığı sıralarda Bitcoin, son 24 saatte %4,14 kayıpla 36.611 dolardan süreç görüyor. Credible Crypto ayrıyeten merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin Curve DAO Token’ın (CRV) toparlanmasını bekliyor:

Haftalık talep/desteğe yönelik düşük seviyelerimizin tekrar tekrar yükselişini görmek hoş. Günlük olarak klasik bir yükseliş div’i yazdırdık, yakında 4-4,50 dolar ortasında bir rahatlama görmeyi bekliyoruz. Orası birebir vakitte taban düzeyimizin içinde olduğunu doğrulamak için geri almamız gereken bölge.

CRV, stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim tokeni. Piyasa pahasına nazaran 85. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte yaklaşık %7,71 düşüşle 2,90 dolardan süreç görüyor.

Ayrıyeten analist, merkezi olmayan kamu ağı Hedera Hashgraph’ın lokal tokeni olan HBAR’ın CRV üzere birtakım değişik fiyat hareketleri gösterdiğini belirtiyor:

HBAR, kendi birikim aralığından (CRV gibi) birinci büyük çıkışında. Ayrıldık ve .07’ye ulaştık, sonra 11x’e gitmeden çabucak evvel .03’e geri döndük. Kripto değişkendir. Birkaç aydır buradaysanız bunu bilirsiniz. Oynaklığı kaldıramıyorsanız, kripto satın almayın.

Piyasa pahasına nazaran 35. sıradaki altcoin olan HBAR, yazı yazılırken son 24 saat içinde %3,13 düşüşle 0,2129 dolardan süreç görüyor. Analistin yanlışsız öngörüleri için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.