Alt Coin

Ripple Kâhini Bu Altcoin’de Tezli: 10x Yapabilir!

Ünlü kripto analisti, muazzam bir güç gösterisi ile 10X yapabileceğini varsayım ettiği bir altcoin projesini açıklıyor. Yakından takip edilen usta analist Credible Crypto, sizin de okuyabileceğiniz isabetli kestirimleri ile biliniyor kripto alemde. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Altcoin projesi için savlı varsayımlar

Analist Credible Crypto, 285.600 Twitter takipçisine Ağustos ayında Convex Finance’e (CVX) başarılı bir giriş yaptıktan sonra, ilgili Curve DAO Token’ın (CRV) emsal bir koşuya devam etmeye hazır olduğunu söyledi. Credible diyor ki:

CVX’ten 10 katını çıkarmamız yaklaşık dört ay sürdü. Artık CRV’deki 10x’imizin vakti geldi. 3 doların altındaki orjinal giriş, 3 ile 4 dolar ortasında toplu olarak eklendi ve artık birçok defa söylediğim üzere, en azından döngü sonunda 40 doları hedefliyor. Haydi alalım onu.

Altcoin son vakitlerde etkileyici bir seyir izliyor ve Ağustos başında 4 doların altındayken geçen Perşembe günü tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 49 doların üzerine çıktı. Convex Finance, lokal token CVX’in stake, likidite madenciliği ve oylama için kullanıldığı Curve Finance‘in üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolü. 22 Aralık’ta CRV’nin kısa vadede 5,50 doları aşması için beklentide olan bir tweet’in akabinde Credible, bu fiyat maksadını tuttuktan sonra altcoin düzeltmesini görebileceğini ve muhtemelen çabucak takviyesine geri dönebileceğini söyledi. Analist, “Hedef vuruldu. CRV muazzam bir güç gösteriyor lakin bir geri çekilme göreceksek, muhtemelen bu bölgeden olacaktır. Elbette bir atılım yapmayı çok isterim, 4.60 dolar bölgesine bakarsak” tabirlerini kullandı.

CRV’nin fiyatı yazı yazılırken %4.39 düşüşle 5.49 dolara düştü. Altcoin, büyük bir artış yaşadıktan sonra Cuma günü aylık en yüksek düzeyi 5,85 dolara ulaştı ve iki haftadan kısa bir müddette 3,32 dolardan %76 arttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.