Alt Coin

Ripple Kâhini Savlı: Bu DeFi Altcoin’i 10x Yapabilir!

Daha evvelki kripto para iddialarıyla Ripple kahini olarak anılan Credible Crypto, yeni bir Twitter gönderisinde, bir DeFi altcoin projesinin 10 kat kadar yükselebileceğini söylüyor.

Credible Crypto, bu DeFi altcoin projesine gözünü dikti

Twitter’da 295 binin üzerinde takipçisi olan Credible Crypto,  yeni bir tweet’inde merkezi olmayan finans (DeFi) coin’inden bahsetti. Curve, likiditeyi yönetmek için otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcıyı (AMM) kullanan stablecoin’ler için merkeziyetsiz bir borsadır. Credible Crypto, bu merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim tokenı olan Curve Dao Token (CRV) için kısa vadeli fiyat hareketinden kaygı etmediğini söyledi.

Analist, yazım sırasında 3.79 dolardan süreç gören altcoin hakkında 3 dolarlık düzeyin altındayken de konuştuğundan bahsetti. Coin 5 doların üzerindeyken satın aldığını belirten analist, “her gün nasıl bir fiyat hareketi sergilediğinin” umurunda olmadığını söyleyerek HTF grafiğinin yükselişte olduğunu kaydetti. 5 dolar ve altındaki düzeylerden birikim yaptığını belirten analist, en az 5-10 kat yükseldiğinde satış yapacağını öne sürdü.

Bu ayın başlarında kripto para analisti, CRV’yi “en asimetrik risk-ödül coin’i” olarak nitelendirmişti. Piyasa bedeli ile 60. sırada yer alan altcoin’in, yüzde 50’lik APR getirisi sağlayabileceğini düşünüyor. Bu kombinasyonun, kripto para alanında bulunması sıkıntı bir şey olduğunu vurguluyor. Credible Crypto, yanlışsız çıkan Bitcoin ve bilhassa XRP iddialarıyla tanınan bir isim oldu. Credible Crypto’nun hakikat çıkan öngörülerini, Kriptokoin.com olarak hazırladığımız bu makaleden görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.