Alt Coin

Ripple Kâhini, XRP’de Patlama Bekliyor! Nedenini de Açıkladı

Aralık 2020’de XRP’nin kayıt dışı menkul değer olarak satıldığı tezleri üzerine Ripple Labs ve SEC ortasındaki dava, keşif sürecinin üçüncü kez ertelenmesiyle 2022’ye uzandı. Şubat ayında sonuca varması beklenen davanın XRP fiyatına mümkün tesirleri merak konusu. Ripple kâhini olarak bilinen Credible Crypto’un kestirimlerini Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Ripple kâhini, SEC davasından sonra XRP fiyatını patlayacağını düşünüyor

Yakından takip edilen kripto analisti Credible Crypto, XRP fiyatının, Ripple Labs ile SEC ortasındaki dava çözüldükten sonra yükselebileceğini, lakin o vakte kadar ek düşüşler gösterebileceğini söylüyor. Analist, yakın tarihli Youtube yayınında XRP tekniklerinin artık daha fazla olumsuz aktivite gösterdiğini belirtti. Credible şunları söylüyor:

XRP şu anda çok sıcak görünmüyor… Büyük olasılıkla 0,50 dolar üzere düşük düzeyleri hedefleyeceğimize ve burada mevcut haftalık talep düzeyine geçeceğimize inanıyorum. Bu düzey dikkate paha zira tesirli bir formda altı aylık konsolidasyondan sonra, bu düzeyden üst yanlışsız güçlü bir hareket gördük.

Analist konsolidasyon noktalarının belirleyici olacağını düşünüyor:

Bu konsolidasyon, üst yahut aşağı tarafta kırılmaya başladığında, kırılmanın doğuşu, tekrar ziyaret edildiğinde çoklukla dayanak yahut direnç olarak çalışır. Hasebiyle, büsbütün uzun vadeli bir bakış açısıyla, genel olarak XRP bu bölgeye yaklaştıkça, bu geniş bölgenin geçmişte olduğu üzere dayanak fonksiyonu göreceğini varsayabilirsiniz.

Düşüşe karşın Credible Crypto, XRP’ye güvenmek için temel nedenler olduğuna inanıyor

Kripto analistine nazaran, Ripple Labs ile SEC ortasında Aralık 2020’de başlayan dava, altcoin projesi için düzenleyici netlik sağlayabilirken, piyasanın geri kalanı içinde çalışmaları başlatabilir. Credible, varsayımlarını şunlarla paylaştı:

Sakin fiyat hareketine karşın, büyük ölçüde XRP tutmaya devam ediyorum zira piyasanın geri kalanına karşı bir korunma olarak görüyorum. SEC davası sonuçlanırsa, XRP fiyatının lehine olacağına inanıyorum ve çözüldüğünde, XRP faal bir formda düzenleyici mutlaklığa sahip tek kripto para ünitesi olacak.

Analist dava süreci sonrası Ripple (XRP) için neler olabileceğini iddia ediyor:

Sorun nihayet çözüldüğünde, XRP fiyatında yükseliş bekleyebilirsiniz. Bu nedenle, satın alamdan evvel davanın kararını bekliyorsanız, çok geç kalacaksınız. Yani şu anda kumar oynuyorsunuz ve karşılığını verir, davayı Ripple kazanırsa, XRP fırlayacak ve başka her şey SEC’in kaprisine bağlı ve ne olacağı hakkında hiçbir fikrimiz yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.