Bitcoin

Ripple Kâhini’nden “BTC, Ethereum, Polygon ve HBAR” Tahminleri!

Ripple kâhini olarak bilinen Credible Crypto, piyasalardaki son belirsizliklerin akabinde BTC, Ethereum, Polygon ve HBAR için fiyat maksatlarını paylaşıyor.

Analist Bitcoin’de yükselişi doğruluyor

Bitcoin ile başlayan analist, BTC’nin son satışların en berbatından sağ çıktığını ve yakında tekrar 50.000 doları geçeceğini düşünüyor:

Yakında 50.000 ortalarına kadar rahatlama bekliyorum. Hem mahallî en düşük düzeylerimizi süpürdük hem de teklifler 45-47.000 dolar aralığında büyük borsalarda karşılanıyor.

Analist, Ethereum kırılımını yükseliş olarak yorumluyor

Credible Crypto daha sonra, daha geniş altcoin piyasasının nasıl ilerleyeceğini ölçmek için Ethereum’un Bitcoin’e karşı nasıl hareket ettiğine göz atıyor. Analist, ETH/BTC çiftinde 0.070 (3393,45 dolar) ila 0.080 (3878,22 dolar) aralığının üzerinde bir kırılmanın altcoin’ler için güzele işaret olacağını söylüyor.

Ethereum ölçekleme tahlili protokolü Polygon’a (MATIC) geçerken, altcoin yabanî bir fiyat dalgalanmasına maruz kaldığı için, Ripple kâhini 6 Aralık’ta bir tweet’i takip ediyor:

Buna ‘Korku Avcısı Kısım 2’ diyorum. İyileşmemiz, yükseklerde bir öteki düşüş eğilimi gösteren SFP (salınım yanılgısı formasyonu) ile sonuçlandı. Bence 1,35 dolardan diğer bir teşebbüste bulunmadan evvel likidite avlanıyor.

  • Salınım yanlışı formasyonu, al yahut sat sinyali olarak yorumlanabilen bir bilakis dönüştür.

Listede sonuncusu, kurumsal seviyede, PoS kamu ağı Hedera’dır (HBAR). Analist fiyatın yakında yükseleceğini varsayım ederken, HBAR’ın 0,30 doların altına düşmesinin bu sayının yeni bir üst direnç noktası olarak hareket edebileceği manasına geldiğini belirtiyor:

HBAR, günlük olarak klasik bir yükseliş (farklılık) baskısı yapıyor, bu da önümüzdeki günlerde piyasanın geri kalanıyla birlikte bir ölçü rahatlama göreceğimizi gösteriyor. Bununla birlikte, 0,30 dolar civarında kaybedilen haftalık dayanak artık direnç olarak hareket edebilir. Şimdilik 0,26 dolar ve üzerini hedefliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.