Bitcoin

Ripple ve Bitcoin’de Balina Hareketliliği: Binance’e Milyonlar Aktı!

Geçtiğimiz saatlerde, “Bitcoin Block Bot” ve “Whale Alert” balina izleyicileri tarafından Twitter’da çok konuşulan devasa balina süreçleri tespit edildi. Binance borsasına aktarılan 50 milyon Ripple (XRP)’ın CEO Changpeng Zhao (CZ) tarafından yapıldığı bile ileri sürüldü. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bitcoin balinaları 1.6 milyar dolar taşıdı

Büyük Bitcoin transferlerini paylaşan Twitter’dan Bitcoin Block Bot, geçtiğimiz saatlerde, art geriye yedi büyük BTC süreci tespit etti. Twitter botu tarafından tespit edilen bu büyük kripto transferleri, şaşırtan bir biçimde 1.699.331.002 dolar kıymetinde toplam 45.596 Bitcoin taşıdı. Temel olarak bu süreçler 2.000’in biraz üzerinde gerçekleşti; 5.000 ve 6.000 BTC olmak üzere iki postada tamamlandı. Bununla birlikte, ikisi sırasıyla 560 milyon dolar ve 378 milyon dolar bedelinde 15.032 ve 10.156 BTC’yi taşıdıkları görülüyor:

50 milyon Ripple, Binance borsasına taşındı

Bir öteki balina transferi, Whale Alert tarafından anonim balinanın Binance’e 50 milyon XRP göndermesi. Bununla birlikte, çabucak hemen tıpkı ölçüde XRP, “bilinmeyen” diğer bir kripto cüzdanına gönderildi. Aktarılan kripto ölçüsünün fiat karşılığı toplam 29.300.201 dolar. Whale Alert, gönderenin adresini rastgele bir ağ yahut kullanıcı tarafından etiketlemedi ve gönderenin anonim olduğunu sav etti. Twitter’da kimileri, bunun Changpeng Zhao (CZ) tarafından işletilen platformda satmak için XRP’sini gönderen bir balina olduğunu varsaydı.

Lakin XRP süreç platformu Bithomp tarafından sağlanan bilgilere detaylı bir bakış, transferin Binance borsasının iki cüzdanı ortasında yapıldığını gösteriyor. Binance’e gelen XRP sürecinin gerçekleştirilmesiyle birebir anda, 50 milyon XRP Binance’den ayrıldı ve Whale Alert’in tekrar anonim olarak işaretlediği bir cüzdana kaydırıldı. Tekrar de üstte bahsedilen XRP bilgi hizmeti tarafından sağlanan detaylar, Huobi borsasına ilişkin cüzdanlardan birine 29.3 milyon dolarlık XRP muadilinin gönderildiğini gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.