Alt Coin

Ripple ve SHIB Yeni İştiraklerini Duyurdu: İşte Detaylar!

Tanınan altcoin’lerden Shiba Inu (SHIB) ve Blockchain şirketi Ripple, yakın vakitte çeşitli paydaşlıklar gerçekleştirdiklerini duyurdu.  Ripple, İngiltere’nin önde gelen ödeme tahlilleri sağlayıcısı Modulr ile stratejik bir iştirak imzalarken SHIB İtalyan bir fast-food restoranı olan Welly’s ile işbirliği yapacağının haberini verdi. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Ripple, fintech devi ile iştirak kuruyor

Ripple, İngiltere ve AB’ye problemsiz ödemeler getirmek için fintech devi Modulr ile paydaşlık kuruyor. Modulr, Ripple ile iştirakini duyurmasının yanı sıra, ödeme sağlayan global bir işletme olan Trust Payments’ın bu paydaşlıktan yararlanmaya başlayan birinci ödeme sağlayıcısı olacağını da duyurdu. Artık hizmetlerini genişletecek ve müşterilerine yeni ödeme araçları sunacak. Ripple ve Modulr paydaşlığı, Trust Payments üzere şirketlerin RippleNet DLT platformu sayesinde hudut ötesi ödeme sistemlerini geliştirmelerine yardımcı olacak.

Modulr, Birleşik Krallık ve Avrupa’da faaliyet gösteren işletmelere hizmet olarak ödemeler (payments as a service) platformu hizmeti sağlar. Müşterileri ortasında SWIFT, SEPA, Bacs CHAPS üzere büyük şirketler yer alıyor. Ayrıyeten şirket direkt İngiltere Bankası ile irtibat kurarak müşterilerinin orada ödeme yapmasına yardımcı oluyor. RippleNet lideri Sendi Young, yeni paydaşlık hakkında yorum yaparken, Modulr’ın İngiltere’de sağlam bir ödeme altyapısına ve genişlemeye açık olduğundan bahsetti.

Shiba Inu (SHIB), Welly’s’te maskot oluyor

Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama, yeni bir blog gönderisinde Welly’s isimli bir İtalyan fast-food restoranıyla iştirak kurduğunu duyurdu. Welly’s, Shiba Inu’yu yeni maskotu haline getirerek ve göğüs coin’in anonim yaratıcısı Ryoshi’ye atıfta bulunan yeni bir slogan benimseyerek marka değişikliği gerçekleştirdi. Ayrıyeten menü ve pazarlama stratejisini de ayarladı.

Kripto para ünitesi SHIB, mağazada bir ödeme aracı olarak kullanılacak. SHIB’in rakibi göğüs coin Dogecoin de diğer bir muhtemel seçenek olacak. Kusama, restoranın “son derece kaliteli yemekler” ile tanındığını argüman ediyor. Geliştiriciler ayrıyeten, şimdi piyasaya sürülmemiş bir layer-2 tahlili olan Shibarium’un yardımıyla Blockchain tabanlı besin takibini uygulama fikrini ortaya attılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.