Alt Coin

Ripple Yatırımcıları Dikkat: Spark Airdrop’unun Ayrıntıları Geldi!

Ripple (XRP) Blockchain’e akıllı mukavele fonksiyonelliği sunmak için başka bir Blockchain’de tasarlanmış Flare Network CEO’su Hugo Philion, Spark (FLR) airdrop’una dair ayrıntıları paylaştı. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Ripple yatırımcıları Spark airdrop’un ayrıntıları geldi

Flare CEO’su Hugo Philion’a nazaran, çok beklenen XRP yatırımcılarının airdrop’una giden yol giderek netleşiyor. Philion, Twitter’da şirketin Spark (FLR) airdrop’undan evvel Songbird ağını yükseltmeye çalıştığını söyledi:

İşte FLR’lerinin nerede olduğunu soran herkesin yanıtı. Songbird’ü, Flare’i başlatmadan evvel gereken son iki protokolle Mart 2022’nin sonundan evvel yükseltiyoruz. Bu daha sonra Flare’i başlatmaya devam etmemize müsaade verecek. Flare lansmanı için tam bir yol haritası önümüzdeki haftalarda açıklanacak.

Flare Network, lokal FLR token ile XRP ve akabinde Litecoin (LTC) ile başlayarak çeşitli Blockchain ağlarına akıllı mukavele yetenekleri getirmeyi amaçlıyor. Flare piyasaya sürüldüğünde, şirket, uygun her hodler’ın talep edilebilir Spark token’lerini %15’ini ve akabinde ayda ortalama %3’ünü, asgarî 25 ay ve azamî 34 ay boyunca alacağını söylüyor. Philion ayrıyeten, Flare’in yaklaşan airdropla ilgili olarak önde gelen borsalarla temas halinde olduğunu paylaştı:

FLR airdrop ile ilgili olarak, token dağıtım şartlarını belirlemek ve karşılamak için en büyük borsalarla temas halindeyiz.

Spark airdrop nedir?

Spark, XRP’ye akıllı kontrat fonksiyonelliği sunmak için tasarlanmış, lakin başka bir Blockchain’de tasarlanmış Flare Network’un lokal token’i. Airdrop, 12 Aralık 2020’de alınmış kayıtlara nazaran yatırımcılarına dağıtılacak. Airdrop vakte yayılmış biçimde tamamlanacak ve toplamda 45 milyar Spark Token dağıtılacak. Ek olarak Spark, Flare Network’e güç veren kripto para ünitesidir. Esas kullanım alanı, başka mahallî token’lere emsal formda spam akınlarını engellemek. Spark Token bunlara ek olarak şu fonksiyonlar için de kullanılabilir:

  • Merkeziyetsiz uygulamalarda (DApp’ler) teminat olarak
  • On-chain oracle’a bilgi sağlamak
  • Protokol yönetişimine katılmak

Flare Network hakkında

Flare Network, Ethereum Sanal Makinesi’ni (EVM) entegre eden dağıtılmış bir ağdır. Flare, Federe Bizans Mutabakatı (FBA) ile çalışacak halde uyarlanmış, Avalanche konsensus protokolünü kullanıyor. FBA birebir vakitte, XRPL ve Stellar üzere ağlar tarafından kullanılan bir konsensus sistemidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.