Alt Coin

Ripple Yatırımcılarına Müjdeli Haber: Yeni Airdrop Geldi!

Sologenic’in açıklamasına nazaran XRP sahipleri 1.000.000.000 dolar airdrop alacak. Bir kripto yatırım platformu (Sologenic), Ripple (XRP) sahipleri ve kendi mahallî tokeni için 1 milyar dolarlık bir airdrop başlatıyor. Mevzunun detayları Kriptokoin.com’da.

Ripple için airdrop

Klâsik finansal piyasalardan çok çeşitli varlıkları tokenize eden XRP Ledger (XRPL) üzerine inşa edilmiş bir ekosistem olan Sologenic (SOLO), XRPL üzerinde yeni bir merkezi olmayan, takas edilemez token (NFT) pazarını başlatıyor. Şirketten yapılan yeni bir duyuruya nazaran Sologenic, yeni pazarın ekosistemini beslemek için kendi lokal tokeni SOLO’nun 200 milyonunu halihazırda SOLO yahut XRP’ye sahip olan yatırımcılara havadan dağıtıyor. SOLO şu anda 5,36 dolardan süreç görüyor, yani toplam airdrop 1,07 milyar dolar kıymetinde olacak.

Fiyatsız SOLO tokenleri talep etmek için kripto yatırımcılarının SOLO ve/veya XRP’lerini airdrop’u destekleyen merkezi borsalarda tutmaları yahut özel cüzdanlarından Sologenic’e bir “Trustlines ” oluşturmaları gerekir. Airdrop için anlık imaj 24 Aralık’ta çekilecek ve Sologenic, uygun XRP ve SOLO hesapları ortasında 100 milyon SOLO’yu bir kesime bölecek. Trustlines kuran yatırımcılar tokenlerini 20 Ocak’ta alacaklar. Sologenic’in yeni pazarı, kullanıcıların hareketli grafikler, müzik ve spor koleksiyonları dahil olmak üzere sekiz farklı kategori altında NFT’leri basmasına imkan tanıyacak. Ayrıyeten, kullanıcıların XRP Ledger’da tek bir süreç fiyatı altında birden fazla NFT’yi basmasına ve mühürlemesine müsaade verecek. Sologenic Gelişim Vakfı’nın kurucu ortağı Bob Ras şöyle açıklıyor:

“Sologenic DEX ile ilgili mevcut kullanıcı iştirakini, SOLO topluluğu içindeki heyecan seviyesini ve kesimdeki süratli ve düşük maliyetli NFT pazarına duyulan muhtaçlığı göz önünde bulundurarak, bu yeni merkezi olmayan NFT pazarının her iki içerik oluşturucu için de oyunun kurallarını değiştireceğine inanıyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.