Kripto Haber

Robinhood Kripto Hediye Özelliği Ekliyor

Popüler sıfır komisyonlu ticaret uygulaması Robinhood, kullanıcıların arkadaşlarına ve ailelerine kripto hediye edebilmeleri için bir özellik ekliyor. Bu özellik, Robinhood Crypto’nun bulunmadığı Nevada ve Hawaii’dekiler hariç, 22 Aralık’tan itibaren tüm müşteriler için geçerli olacak.

  • Kullanıcılar, bitcoin (BTC), eter (ETH) ve dogecoin (DOGE) dahil olmak üzere yedi kripto para biriminden biri değerinden 1 ABD doları kadar az bir değer gönderebilir. Hediye kartları özel tasarımlarla gelir ve kişisel bir mesajla birlikte sunulabilir. Kripto hediye etmek için komisyon yoktur.
  • Evvel gönderildi, alıcının hediyeyi kabul etmesi için 14 günü var. Kabul edilmezse para gönderene geri döner. Alıcı bir Robinhood müşterisiyse, hediyeyi uygulamada alacak. Değillerse, bir hesap için kaydolabilir ve ardından talep edebilirler.
  • Robinhood Crypto COO’su Christine Brown, e-posta yoluyla “Kripto hediyesi, müşterilerimizin arkadaşlarının ve ailelerinin kriptoya ilk adımlarını atmalarının önündeki duygusal ve ekonomik engeli kaldırmaya yardımcı olmaları için harika bir yol” dedi. “Zaten kripto hayranı olanlar için de kolay ve anında bir hediye. ”
  • Kripto ticaretinden alınan komisyonlar, son çeyreklerde Robinhood için giderek daha önemli bir gelir kaynağı haline geldi.
  • Bloomberg ilk olarak, Robinhood’un iPhone uygulamasının beta sürümünde görülen koda dayanarak bu özelliği bu haftanın başlarında sunma olasılığını bildirdi.

Devamını oku: Kripto Ticaret Geliri Keskin Bir Şekilde Düşerken Robinhood Hisseleri Düşüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.