Kripto Haber

Robinhood, Kripto Ticaret Zayıflığı Devam Ederken Düşüşü Paylaşıyor

Robinhood (HOOD) hisseleri neredeyse %13 değer kaybederek 10$’a düştü. Komisyonsuz ticaret platformunun kripto gelirlerinde ve genel dördüncü çeyrek gelirlerinde ve analist beklentilerinin altında kalan kazançlarda düşüş bildirmesinin ardından Perşembe günü mesai sonrası işlemlerde 12.

  • İşlem tabanlı kripto para birimi gelirleri, üçüncü çeyrekteki 51 milyon dolara kıyasla 48 milyon dolara ulaştı ve bu ikinci çeyrekte rekor 233 milyon dolardan düştü.
  • Şirket, kripto platformunu bu yıl uluslararası müşterilere açmaya başlamak için “agresif hedefler belirlediğini” söyledi.
  • Robinhood kısa süre önce Kripto Cüzdanlarının genel beta sürümünü başlattı ve 2022’nin ilk takvim çeyreğinin bitiminden önce tam bir lansman yapmayı planlıyor.
  • Dördüncü çeyrek için toplam gelir, 376$’ın altında, 363 milyon$’ı buldu. FactSet verisine göre analistler tarafından 3 milyon bekleniyor. Düzeltilmiş net zarar 0 dolardı. Hisse başına 49, 0 $’a kıyasla. Analistlerin tahmin ettiği hisse başına 36 kayıp.
  • Robinhood, geçen Temmuz ayında hisse başına 38 dolarlık halka arz fiyatıyla halka açıldı. Hisse senedi, genel bir teknoloji ve kripto satışlarının ortasında Pazartesi günü tüm zamanların en düşük seviyesini gördü.

Bu gelişen bir hikayedir ve güncellenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.