Alt Coin

Robinhood Shiba Inu Kararını Duyurdu: Açığız!

Robinhood’un Shiba Inu (SHIB)’yu listeleyip listelemeyeceği konusundaki tartışmalar devam ederken Robinhood tarafından açıklama geldi: “Seçeneklerimizi açık tutacağız.” Robinhood yöneticisi Jason Warnick, Shiba Inu’yu listelemek için çok sayıda talebin olduğunu ve bu taleplerin masada değerlendirmede olduğunu söylüyor. Ayrıntılar Kirptokoin.com’da.

Shiba Inu listelenecek mi?

Robinhood yöneticisi Jason Warnick, Robinhood’un, “Dogecoin katili” olarak anılan kripto para ünitesi Shiba Inu’yu listelemeyi planlayıp planlamadığına ait bir soruya karşılık olarak seçeneklerini açık tutacağını söyledi. Warnick, daha fazla kripto para ünitesi listelemek için yapılan sayısız talebin duymazdan gelmediğini söyledi, “Müşterilerimizin daha fazla kripto para eklediğimizi görmek istemesi bizim için kayıp değil” biçiminde konuştu. Shiba Inu severler ve sahipleri, SHIB’yi Robinhood’da listelemek için 550.000 imzayı aşan Change.org dilekçesiyle bu husustaki isteklerini tesirli ve net bir formda daha evvel duyurmuştu.

Yönetici, Robinhood‘un yeni listelemler konusunda ilerlemeden evvel daha fazla düzenleyici netliğe gereksinimi olduğunu açıklıyor. Şirket Temmuz ayı sonlarında halka açılmıştı. Son vakitlerde önemli bir düzeltme gören Shiba Inu fiyatı, yeni Robinhood söylentileri yayılmaya başladıktan sonra %8 arttı. Bir finans blogu olan Zerohedge’in hesabı, Shiba Inu’nun Şubat ayında Robinhooda’a ekleneceğini tweetledi. Emsal söylentilerin Ekim ayından beri yayılmaya başladığı ve çocuğunu düzmece olduğu göz önüne alındığında temkinli olmakta yarar var üzere görünüyor. Öte yandan Robinhood’da yıllardır listelenen özgün göğüs coin tokeni Doge, 2021’in ikinci çeyreğinde Robinhood’un kripto para ünitesi süreç hacminin %62’sini oluşturuyordu. Üçüncü çeyrekte, azalan talep nedeniyle bu hisse %40’a düştü. Robinhood ayrıyeten kripto para ünitesi süreç gelirinde önceli çeyreğe nazaran %78 düşüş kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.