Alt Coin

Roketleyici Haberler Geldi: Metaverse Coin’ler Delirmek Üzere!

Metaverse coin projeleri neden delirmek üzere? 2022’deki dünya trendi metaverse ve piyasanın birçoklarına da hakim olacak görünüyor. Decentraland (MANA), Walmart ve kendi kripto para ünitelerinin yanı sıra Cardano metaverse, Axie Infinity (AXS) ve çok daha fazlasını içeren metaverse deposuyla ilgili çok büyük haberler var. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Metaverse coin alanından haberler

Walmart sessizce metaverse’e girmeye hazırlanıyor. CNBC, Walmart’ın 30 Aralık’ta kendi kripto para ünitesini ve bir NFT koleksiyonunu oluşturma planlarıyla metaverse’e girdiğini bildirdi. Kimileri elektronik, mesken dekorasyonu, oyuncak, spor materyalleri ve ferdî bakım eserleri dahil sanal eserler yapma ve satma niyetinin hepsinin metaverse deposunda ve farklı bir belgede mevcut olduğunu belirtiyor. Şirket, kullanıcılara NFT’lerin yanı sıra sanal para ünitesi sunacağını söyledi.

Cardano metaverse projesi Pavia’da (PAVIA) arazi fiyatları yükseliyor. Bir sonraki haber Cardano metaverse için. Cardano (ADA) metaverse projesi Pavia’da (PAVIA) arazi fiyatları yükseliyor. Geçen hafta Cardano ağında başlatılan Pavia, içinde 100.000 arazi parselinin verildiği blockchaindeki birinci metaverse projesi oldu.

Joe Rogan, Axie Infinity Metaverse’i 11 milyon şahsa tanıttı. Axie Infinity (AXS), birkaç gün evvel Joe Rogan Experience’da büyük bir alkış aldı. Joe Rogan’ın tecrübesi, kısım başına ortalama 11 milyon izleyiciye sahip.

Avustralya açık Decentraland’da (MANA) başlıyor. Sonuncusu Decentraland (MANA) ile ilgili süratli bir haber. Avustralya Açık (AO) tenisi, Decentraland’da metaverse’e dönüşüyor. Rod Laver Arena ve Grand Slam Park dahil olmak üzere Melbourne parkının sanal bir rekreasyonu, AO turnuvası mühletince açık olacak. Decentraland’de büyük bir gerçek dünya benimsenme örneği. AO’yu metaverse’e almak, bilhassa bu pandemik varyant artışı vakitlerinde büyük aktifliğe hakikaten global erişim sağlamak için değerli bir adımdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.