Alt Coin

Samsung Bu Metaverse Coin ile Paydaşlık Kurdu: Fiyat Zıpladı!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Ethereum tabanlı metaverse coin projesi Decentraland (MANA) ile iş birliği içinde birinci sanal mağazasını açtı. Duyuru geçtiğimiz saatlerde Samsung’un resmi web sitesinden yapıldı. Mevcut piyasa düzeltmesine karşın MANA fiyatı haber eşliğinde yükselişe geçti. İşte paydaşlığın detayları ve fiyat hareketleri…

Samsung, Decentraland (MANA) dünyasında sanal mağazasını açıyor

Samsung, Decentraland’da “Samsung 837X” fizikî mağazasının sanal bir versiyonunu açıyor. Fiziksel mağaza, New York City’nin Manhattan’daki Meatpacking Bölgesi’nde yer almaktadır. Samsung 837X isimli sanal mağaza, hudutlu bir müddet için Decentraland dünyasında açık olacak. Gün içindeki açıklamalarda Samsung, “837X’in”, “Decentraland tarihindeki en büyük marka arazi devralmalarından biri” olduğunu paylaştı. Mağazada, “Bağlantı Tiyatrosu ve Sürdürülebilirlik Ormanı” aracılığıyla dijital maceralar ve “Özelleştirme Aşamasında” müzikal bir kutlama sunacak.

Etkinlikler

  • Connectivity Theatre, 5 Ocak’ta başlayan ve 8 Ocak’a kadar sürecek olan Tüketici Elektroniği Şovu’ndan (CES) Samsung’un haberlerini sergileyecek.
  • Sürdürülebilirlik Ormanı, konukların milyonlarca dijital ağaç aracılığıyla efsanevi bir tecrübe yaşamalarını sağlayacak.
  • Samsung ayrıyeten gerçek dünyada ağaç dikiyor. Kısa müddet evvel, bu yılın birinci çeyreğine kadar Madagaskar’da iki milyon ağaç dikilmesini yönetmek için Cardano tabanlı iklim onarım platformu Veritree ile paydaşlık kurdu.

Samsung haberi metaverse coin fiyatını %20 yükseltti

Kripto para piyasası, Aralık ayından bu yana düzeltici fiyat hareketleriyle çaba ediyor. Son düşüş, Bitcoin’in fiyatından saatler içinde 4.000 dolar silerken, piyasa genelindeki düşüşlerin ortalaması %10’a ulaştı. Samsung haberinden evvel MANA 2.73 dolardan süreç görüyordu. Duyuru akabinde fiyat %20 yükselişle son 24 saatlik yararını %2’ye ulaştırdı. Ethereum tabanlı metaverse yazım sırasında 3.21 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.