Kripto Haber

Sandbox, 50 Milyon Dolarlık İnkübatör Programıyla Metaverse Girişimlerini Artırıyor

Metaverse sevgilim The Sandbox, girişim hızlandırıcı Brinc ile ortaklaşa 50 milyon dolarlık bir kuluçka programı başlatıyor, şirket Çarşamba günü duyurdu.

Bir basın açıklamasına göre program, üç yıllık bir süre boyunca her yıl 30-40 metaverse girişimine 250.000$’a kadar yatırım yapacak. Programın en iyi performans gösterenlerine ayrıca 150.000$’a kadar SAND ve LAND token hibeleri verilecektir.

Programın ilk grubu 2. çeyreğin başlarında duyurulacak. Program şu anda açık olan uygulamalarla üç ay sürüyor. Kullanılabilir metaverse deneyimlerinin henüz oluşma aşamasında olduğu bir zamanda gelir.

The Sandbox’ın kurucu ortağı Sebastien Borget bir basın açıklamasında “Sandbox’ın meta veri aktarımı hızlandırıcısı, yeni nesil meta veri aktarımı girişimcilerini destekleme konusundaki süregelen taahhüdümüzün önemli bir genişlemesidir” dedi. “Hayal gücü, fikirler ve sıkı çalışma ile dünyanın her yerinden startup’lar vizyonlarını gerçekleştirebilir ve herkes için daha fazla fırsat yaratarak toplumsal etki yaratabilir. ”

Daha fazlasını okuyun: Danışmanlar Metaverse’e Giriyor – Kelimenin tam anlamıyla

The Sandbox, metaverse endüstrisinin en aktif yatırımcılarından biri olan Animoca Brands’ın bir yan kuruluşudur.

Animoca Brands, Ocak ayının başlarında 360 milyon dolarlık bir finansman turu topladı ve firmayı 5 dolar olarak değerlendirdi. 5 milyar, 2 dolarından iki katından fazla. Geçen Ekim’den 2 milyar değerleme.

Firma ayrıca Aralık ayında Brinc için 130 milyon $’lık bir B Serisini yöneterek şirketin Web 3 oyunlarına genişlemesini hızlandırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.