Alt Coin

Santiment Açıkladı: Bu 2 Altcoin, Alım Fırsatı Veriyor!

Kripto analitik şirketi Santiment yatay seyreden kripto piyasada, tahlillerine nazaran yükseliş temellerine sahip iki altcoine dair öngörüde bulundu. Santiment’in bilgileri tanınan altcoin projeleri olan SHIB ve Cardano’nun yatırımcılara alım fırsatı verdiğini gösteriyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

İki altcoin yatırımcıların dikkatine sunuldu

Santiment, tahlil bilgilerine nazaran tanınan iki altcoin olan SHIB ve ADA için müspet sinyaller veriyor. Şirket bu iki coinin, alım satım ve getiri datalarına nazaran değerli fırsatlar sunmaya eğilimli olduğunu duyurdu. Bu duyuruya temel teşkil eden bir ekip metrikler var elbet. Santimentin kullandığı metriklerin başında MVRV metriği geliyor. On-chain analitik firması Santiment, ölçümlerin akabinde tanınan göğüs token Shiba Inu ve Cardano’da satın alma sinyalleri yandığını bildirdi. Santimentin kullandığı MVRV ölçütü her hangi bir anda kripto parayı çevreleyen ruhsal durumun tahliline dayanıyor. -%50, +%50 ve nötr üzere kategoriler içeren metrik fırsat alanlarını ve tehlikeli bölgeleri işaret edebilir.

2021 yılının ikinci yarısında fırtınalar kopararak büyük bir çıkış yapan Shiba Inu son vakitlerde sonlu bir süreç aralığında sıkışıp kalmış görünüyor. Deneyimli ve büyük kripto yatırımcıların çoklukla yatırım için coinleirn düzeltmeye uğradığı yahut konsolide olduğu devirleri seçtiğini biliyoruz. Son vakitlerde balinaların hareketlerin izleyen tahlil şirketi dataları şu sırlarda kimi balinaların değerli ölçüde Shiba Inu tokeni aldığını ortaya koymakta. WhaleAlert ve IntotheBlock üzere balina takibinde bulunan üzere şirketlerin tahlillerinden elde edilen bilgiler, SHIB için yükseliş eğilimi senaryosunu destekliyor mahiyette.

Santiment’in işaret ettiği öteki altcoin Cardano’nun fiyatı, Eylül 2021’de ATH görmüştü (3.16 dolar). Bu pahaya ulaşmasında Alonzo hard forkunun tesiri yadsınamaz. Fakat o vakitten beri ADA düşüşler gördü. Bu düşüşler süreci bir çok analist tarafından ayıların hakimiyeti olarak yorumlansa da, IntoTheBlock  başta olmak üzere birtakım tahlil şirketlerinin bilgilerine nazaran boğalar, hakimiyet uğraşından galip çıkacağa benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.