Alt Coin

Santiment: Balinalar, Perde Ardında Bu Altcoin’den Stokluyor!

Santimente‘e nazaran, büyük Cardano (ADA) sahipleri yalnızca 10 günde stoklarını iki kattan fazla artırdı. Kripto analitik firması Santiment, tanınan altcoin projesi Cardano (ADA) için perde gerisinde gelişen birtakım radar altı yükseliş temelleri olduğunu söylüyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bu altcoin projesinden stoklanıyor

Firmaya nazaran, derin cepli Cardano sahipleri, ADA 1 dolar işaretinin yakınında süreç görürken yatırımlarını apansız ikiye katladı ve yığınlarına %113’ün üzerinde daha fazla kripto para ekledi. Cardano’nun fiyatı, birçok altcoin üzere, son 10 gün içinde -%34 oranında düştü. Bununla birlikte, 10.000 ila 1 milyon dolar ortasında ADA tutan büyük adresler, 17 Ocak’taki düşüşten bu yana kolektif çantalarında %113 daha fazla hisseye sahip ve token olarak 53,6 milyon dolar biriktiriyor. Santiment, piyasa pahasına nazaran ikinci en büyük kripto varlığının faal adreslerde sabit bir yükseliş trendi sürdürdüğünü söyledi. Santimet şöyle diyor:

Ethereum, haftayı bitirmek için 2.550 dolar düzeyini geri kazandı. Bitcoin haftayı kendi başına hoş bir baskıyla bitiriyor. ETH‘nin etkin adresi sabit kalırken, piyasa kıymetine nazaran birinci iki kripto varlığı, yarar artmaya devam ederse sabit fiyatları korumalıdır.

Santiment ayrıyeten merkezi olmayan oracle platformu Chainlink’i (LINK) inceliyor. Firma, zayıf LINK sahiplerinin yakın vakitte yapılan piyasa düzeltmesi sırasında dışarı atıldığını ve FUD’nin (korku, belirsizlik ve şüphe) muhtemelen doruğa ulaştığını söylüyor. Santiment diyor ki:

Chainlink’in fiyatı 10 Ocak ile 24 Ocak ortasında yarıya indirildi. Kalabalık, iddia edilebileceği üzere, tanınan Ethereum tabanlı varlığa karşı epeyce olumsuz oldu. Bugün, FUD’nin dorukta görünmesiyle birlikte, LINK son dört saatte mütevazı bir +%7’lik bir toparlanma kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.