Bitcoin

Santiment, Bu 7 Altcoin’e Dikkat Çekti: En İyileri!

Kripto tahlil firması Santiment, piyasalar geniş bir sıçrama yaşarken Decentraland (MANA), Tezos (XTZ) ve başka birkaç altcoin projesinin ralliye öncülük ettiğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Santiment: Bu 5 altcoin piyasa yükselişine öncülük ediyor!

Fiyat hareketleri için piyasaları tarayan Santiment, Decentraland ve Tezos dışında, en uygun performans gösteren kripto paraların Bitfinex’in yardımcı tokeni LEO Token (LEO), birlikte çalışabilir Blockchain Quant (QNT) ve mikro ödeme odaklı Blockchain YOUCash (YOUC) olduğuna dikkat çekiyor. Santiment bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Geçen hafta kripto fiyatları için bir roller coaster oldu. Bununla birlikte BTC, haftayı sona erdirmek için bir rallinin akabinde piyasa genelinde fiyatları artırdıktan sonra, varlıkların haftalık getirileri artık çoğunlukla yeşil bir deniz. MANA, LEO, XTZ, QNT ve YOUC, en yeterli kripto paralar ortasında liderliği üstlendi.

Santiment, ETH piyasasını ve balina hareketlerini de yorumladı

Decentraland %30 oranında ralli yaparken, Tezos birebir vakit diliminde %17’lik bir çıkar kaydetti. LEO, QNT ve YOUC sırasıyla %47, %56 ve %70 ralli yaptı. Santiment’in bilgileri, faal Ethereum adreslerinin ölçüsünün geçen yılın Aralık ayının başından bu yana görülmeyen düzeylere yükseldiğini gösteriyor. Santiment hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Her zamankinden çok daha hareketli bir gün… Ethereum sahipleri varlığın 2 hafta içinde birinci sefer 3.000 dolar eşiğini tekrar kazandığını görmekten memnun oldular. İşlem yapan eşsiz ETH adreslerinin ölçüsü da iki ayın en yüksek düzeyine ulaştı.

Santiment ayrıyeten Tether balinalarının istikrarlı bir yükseliş eğiliminde olduğunu belirtiyor. Santiment mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tether‘in 1 milyon dolar pahasındaki adresleri, üç hafta içinde birinci sefer USDT’nin arzının %80’inden fazlasına sahip olarak geri dönmenin eşiğinde. Genel olarak, balina stablecoin’leri, satın alma güçlerini artırmaya yöneliktir, kriptonun uzun vadeli geleceği için yeterli bir durumdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.