Alt Coin

Santiment: Bu Altcoin Destansı Bir Rallinin Ortasında!

Kripto istihbarat firması Santiment‘e nazaran, tanınan altcoin Ethereum rakibi Fantom (FTM), tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine yaklaşırken bile hala zincir üzerinde yükseliş sinyalleri gösteriyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bu altcoin göz kamaştırıyor

Santiment, Fantom’un kripto borsası Binance’deki fonlama oranını yakından izlediğini söylüyor; bu, işletmeler için yüksek seviyede ölçeklenebilir blockchainin kalkışa hazır olduğuna işaret edebilir. Santiment’in bilgileri şöyle diyor:

Fantom, Ekim ayı sonunda yapılan tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 3.47 dolara yaklaşıyor. Yakından izlenmesi gereken bir sinyal, FTM’nin Binance üzere borsalardaki fonlama oranıdır. Negatif giderken, birçok şortu gösterirken, fiyatlar üst gerçek fırlama eğiliminde.

Bitcoin’e (BTC) gelince, Santiment, tarihi olarak piyasa kıymetine nazaran en düzgün kripto varlığı için bir bilakis dönüş sinyali veren bir toplumsal eğilime bakıyor. Kripto içgörü firmasına nazaran, Bitcoin Temmuz ayında tabana vurduğunda ve nihayetinde fiyatı iki katına çıktığında, toplumsal medya platformlarında “enflasyon” ve “fed” sözlerinden bahsedildi. Bilgiler şöyle diyor:

Hem enflasyon hem de fed için ilgideki artışlar kayda bedel. Emsal biçimde, bu kelamlar Temmuz 2021’de BTC’nin son büyük tabanı etrafında yükseldi. Klâsik pazarları kripto ile müdafaa konsepti bu hafta daha fazla benimseniyor üzere görünüyor.

Emsal formda, Santiment, toplumsal medyada “dipten satın al” kelamları yayıldığında, fiyatın çoklukla düşmeye devam ettiğini gözlemliyor. Bilakis, “dipten satın al” kelamları ortadan kalktığında, fiyat aslında yükselme eğiliminde. Firmaya nazaran, “dipten satın al” heyecanı düşüyor ve düşüşler gittikçe daha az satın alınıyor, bu da kalabalığın pes etmesiyle Bitcoin için yükseliş katalizörü olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.