Alt Coin

Santiment Duyurdu: Bu 3 Altcoin, Ethereum’u Devirdi!

Cardano, Kusama ve Polkadot, 2021’in en gelişmiş varlıkları olarak Ethereum’un önünde yer alıyor. Santiment datalarına nazaran, tanınan altcoin projeleri Cardano, Kusama ve Polkadot, 2021’de Ethereum’un yanı sıra gelişmiş varlıklar listesinin başında yer alıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Ethereum’un rakibi altcoin projeleri

2021 yılı için halka açık Github bilgilerine dayalı toplu geliştirme aktifliğine nazaran birinci 20 proje listesinde Cardano, Kusama ve Polkadot, Ethereum’un önünde birinci 3 sırada yer aldı. Liste, Ethereum’u en gelişmiş 4. varlık ve Gnosis’i 5. varlık olarak sıraya koyuyor. Değerlendirmelere, Santiment tarafından izlenen binlerce halka açık Github deposundaki geliştirme datalarından ulaşıldı. “Saf” geliştirme faaliyetinin yanı sıra Santiment, “geliştirici ağları” hakkında daha geniş iç görüler için rastgele bir projenin Github deposuna faal katkıda bulunanların sayısını da izliyor.

Geliştirme faaliyetinin kısa vadeli piyasa eğilimleri üzerinde tesiri çok az olsa da, bir projenin uzun vadeli büyümesinin sağlıklı bir göstergesi olabilir. Takımın uygulanabilir bir eser oluşturmaya, özelliklerini düzgünleştirmeye ve yükseltmeye ve uzun vadeli yol haritasına bağlı kalmaya aydan aya olan bağlılığını gösterir. Cardano, 2021’de en gelişmiş varlığın başında geliyor. Santiment Data’ya nazaran Cardano, toplu geliştirme faaliyetine nazaran birinci 20 proje listesinde en üst sırada yer alıyor. Cardano ayrıyeten, son 12 ayda Github deposuna günlük ortalama 53 katkıda bulunarak, faal katkıda bulunanların ölçüsünde en üst sırada yer aldı. IOHK CEO’su Charles Hoskinson, Cardano’nun web sitesinde 1 Ocak’tan bugüne 178’den fazla projeye sahip olduğunu belirtiyor. Bu çeyrekte 13 proje başlatılırken, üçü dördüncü çeyrekte piyasaya sürülecek. 2022’ye süratli bir formda ilerleyen, önümüzdeki yılın birinci çeyreğinde lansman için 11 proje belirlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.